Lalibela

Značka:

Memo

Rok:

2007

Složení (neověřené)

HLAVA: pivoňka, kokos, orchidej, růže

SRDCE: pačuli, vanilka, jasmín

ZÁKLAD: pižmo, tabákové listy, vzácná dřeva, kadidlo

  • 07.02.13

Tropicky sladká, sluncem dozrálá šťáva plodů tropického ovoce - manga, papayi, marakuji, kumkvatu, žlutých melounů, sladkých malých banánů a medových ananasů, okořeněná Lancome Hypnose. Luxusní a plnokrevná!

Nahlásit
  • 01.02.13

Hřejivě sladká květinová směs s velmi jemným kokosovým olejem a špetkou kandovaného ovoce. Evokuje suché teplo.....přímo polední žár a zároveň i opalovací krém - typově mi hodně připomíná Bronze Goddess limitku 2010. Velice povedená vůně…

Nahlásit
  • 25.11.12

Lalibela patří mezi vůně, jež není radno rozkládat na složky. Rozkrájená na části příchází o značnou část dojmu, který umí vyvolat. Člověk si pak řekne, aha, to je vlastně jenom… (radši neřeknu, nezkazím jí to). Přitom si Lalibela nic nezaslouží méně než slovo „jenom“. Bez rozptylování a s minimalistickou čistotou vyvolává vzpomínku na kůži smažící se v prudkém slunci, vlastně nejen na kůži, ale i na opalovací olej, který horko rozpálilo. To je ta hladká část. Ta hrubá voní po pryskyřici, mazlavé a štiplavé, tavící se v polední výhni a současně pod povrchem ještě velmi studené. Z ostrého setkání přímého slunce a velmi chladného stínu se až ježí chloupky na kůži. A tohle rafinované dráždění vůně ještě prohlubuje zvýrazňováním oleje vtíraného do kůže.
Podle oficiálního popisu je Lalibela voňavou pohlednicí ze starobylého etiopského města s křesťanskými chrámy vysekávanými ojedinělou technikou přímo do skály. Co skutečně zprostředkováná, je žhavost a pocit slunce, které stojí přímo nad hlavou.
Lalibela je poměrně intenzivní a dobře drží, zvlášť na oblečení.

Nahlásit

Hodnocení parfému Memo Lalibela

Líbí se mi (9) 60%
 
Neutrální (4) 27%
 
Nelíbí se (2) 13%

Reklama


Reklama