Fleur de Chocolat

Značka:

Molinard

Rok:

2008

Složení (neověřené)

HLAVA: tangerinka, černý rybíz, čokoládový prášek
SRDCE: vanilka, tmavá čokoláda, frangipani
ZÁKLAD: kakao, karamel, santalové dřevo, bílé pižmo, tonka

  • 11.01.14

Ihned po nástřiku vás napadne, nestříkla jsem si na sebe náhodou Musc Maori (?), protože na vás vyskočí přesně stejné horké meruňky. Jenom tyhle jsou na rozdíl od MM postrouhané hořkou čokoládou s rybízovou, nikoliv mátovou příchutí. Dokonce tu máme i trochu té bílé krémové náplně z fondánových figurek.

Ale zatímco Pierre nám k tomu naložil vydatnou porci sladké mléčné čokolády, aby spustil naše Pavlovovy reflexy, Fleur de Chocolat nám zůstává u hořké čokolády a celkovou sladkost ještě umravňuje prachové kakao. Takže i když objektivně vzato ten „slintací efekt“ dělá Musc Maori v jistém smyslu zajímavější, dávám o bod navíc této vůni právě proto, že zase díky „menší“ sladkosti působí civilněji a přitom pořád jako gurmánská vůně dokáže zaujmout.

Nahlásit
  • 18.11.08

Fleur de Chocolat je gurmánská vůně - vůně čokolády. Je jemná, optimistická, trochu sladká, ale ne moc. Žádný lepivý bonbón, není to těžká, dusivá vůně jako Code (také čokoládová.)
Hlava parfému je vylehčená mandarinkou a černým rybízem, ale ty jsem tam ani nezaznamenala, protože hned první, co jsem cítila, byla hořká čokoláda s trochou vanilky. Prostě jako když sedíte v kavárně a před sebou máte šálek dobré, horké čokolády. Vůně tím pádem navozuje příjemné pocity. Řekla bych, že je to vůně příležitostná, asi ne na každý den - to by se mohla zprotivit. Ale pro navození příjemného pocitu siesty je to ta pravá.
V základu je ještě tonka, pižmo a santal. Výdrž je střední a výhodou je také přijatelná cena.
Vůně je prý velmi oblíbená ve Francii.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Molinard Fleur de Chocolat

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Molinard Fleur de Chocolat

Líbí se mi (24) 65%
 
Neutrální (12) 32%
 
Nelíbí se (1) 3%

Reklama


Reklama