Molinard Violette
 

Violette

Značka:

Molinard

Rok:

1994

Složení (neověřené)

otočník, kosatec, jasmín, pižmo, růžefialka

Popis parfému:

kolekce Les Fleurs

od 1390 Kč
  • 30.08.11

Jsou to syté fialky, zcela autentická náruč čerstvě natrhaných květin. Ano, voní monotónně, nerozvíjí se. Prostě fialky :) Ale hodně mi připomínají Insolenci od Guerlain, není tam až tak velký rozdíl.

Nahlásit
  • 20.12.10

I malý rozdíl je rozdíl a tato vůně to dokazuje… Molinard má totiž na svém kontě dvě fialkové vůně s podobným názvem. Jedna se jmenuje
Les Fleurs de Provance: Violette a druhá Les Fleurs: Violette.
Kdesi jsem měla možnost vyzkoušet vzoreček „fialové vůně od Molinardu“ a byla jsem uchvácena její podobností s Météorites již těžko sehnatelnou vůní od Guerlaina. Cítila jsem pudrové fialky… A tak jsem se jala koupit si „fialkovou vůni do Molinardu“ a čekala jsem (zcela pochopitelně) právě ty pudrové fialky. Jenomže ouha! Mnou zakoupená vůně byla právě tato - „fialky z Provance“ což se mnou zkoušenou Les Fleurs: Violette nemělo co dělat. Obě vůně jsou fialkové, ale zatímco „fialky z Provance“ jsou čistý soliflor, Les Fleurs: Violette má v sobě příměsi.

Po takto zdlouhavém úvodu tedy pojďme k vůni samé. … fialkové mýdlo, fialkové bonbony… pamětníci jistě zavzpomínají. No ta přesně takhle tato vůně taky voní.
Voní monotónně a stále stejně… sladké a mýdlové fialky. Takové, jaké znám třeba z Yvresse., kde jsou ale jen doplňkem vůně. Zde jsou jen ony… a více psát nejde.

Nahlásit
  • 01.12.10

Složení:Fialky, kosatec, jasmín, růže, heliotrop, mošus
Přesně to Jerry popsala: Fialčičky-lineární vůně. Nádherně přírodní fialková esence, žádná chemie. Pudr.Ostatní uvedené složky nemohu najít, jen ty fialky. Takhle voněly kdysi dávno rtěnky.

Nahlásit
  • 06.05.09

Název opravdu nelže - fialky, fialky, fialky. Jemné, zapudrované, doplněné jemnou svěží růží. A co je nejdůležitější - necítím žádný chemický ocásek. Vůně by možná byla pro jiné fádní - je od začátku až do konce stejná (viz 1. a 2. věta) - ale pro mě je to lahoda.

Nahlásit

Hodnocení parfému Molinard Violette

Líbí se mi (39) 57%
 
Neutrální (21) 30%
 
Nelíbí se (9) 13%

Reklama


Reklama