Aoud Queen Roses

Značka:

Montale Paris

Složení (neověřené)

růže, ibišek, oud, pačuli, kůže

od 921 Kč
od 1491 Kč
  • 26.05.12

Na Pierre Montalovi se mi líbí, že názvy jeho parfémů přesně odpovídají tomu, co pak najdete ve flakonu. Skoro je zbytečné psát recenze :D.

Aoud Queen Roses je skutečně královskou variací na růži a oud. Růže je krásná, plná a vznešená  – královna růží. Oud je temný, silný a ostrý. Dvě rovnocenné síly zápasící o moc a ani jedna se nechce vzdát. Chvilku vládne růže, chvilku oud a chviku jsou vyrovnanými soupeři.

Někdy mi Aoud Queen Roses nesedne, a pak mi připomíná rozbouřené pobřeží. Fouká silný vítr a zvedá oblaka písku, na břehu je vyplavená mrtvá ryba a studená zkalená voda bičuje pusté pobřeží. Nad ním se vznáší šedé mraky, užuž spustit déšť. To vše se mísí se slaným mořským vzduchem…

Složení (podle parfemy-exklusive.sk): bulharská růže, damašská růže, aoud

Nahlásit
  • 18.12.09

Tohle není vůně pro běžné nošení a pro leckterý nos.Raději nekupujte bez vyzkoušení, bez vyzkoušení pouze pro milovníky pravých orientálek orientálních. Je to vůně těžká , plná , od začátku až do konce. Po prvním přivonění Vám vtrhne do nosu aoud .. sytý.., v tu chvíli vím, že tohle žádná vodička na přestříkávání nebude…Hodnou chvíli si pohraje s Vašimi smysly než se rozvoní růže, ta je těžká, žádná jiskřivá pižmovka…je to růže rudá,smyslná, omamná a pyšně se nese na silném stonku plném trnů.Zhruba po hodině růže s aoudem začnou spolupracovat a vytvoří harmonickou , lehounce pudrovou vůni, ve které ani jedna nevystčí hlavu, zůstávají u kůže, ale dostatečně silně, aby jste vůni vnímali a rozeznali.Za výdrž veliké plus.

Nahlásit

Hodnocení parfému Montale Paris Aoud Queen Roses

Líbí se mi (38) 67%
 
Neutrální (13) 23%
 
Nelíbí se (6) 11%

Hodnocení odbornice

  • 13.05.10

Aoud Queen Roses je sytý květinový orient. Ale opravdu orient - nepředstavujte si orientální vůně tak, jak je známe ze středu hlavního proudu, podobá se spíš těm, které jsou už na jeho hranici, např. Samsara. Pokud hledáte právě takové a běžná nabídka vás neuspokojuje, račte postoupit o krok dál, do nikového světa. Aoud Queen Roses dominuje...

číst více

Reklama


Reklama