Montale Paris Black Aoud
 

Black Aoud

Značka:

Montale Paris

Rok:

2006

Složení (neověřené)

červená růže, aoud, labdanum, santalové dřevo

Kategorie:

orientální

od 1158 Kč
  • 15.12.12

Přiznávám, že jsem se ke vzorku Black Aoud dostal vlastně náhodou. Objednával jsem vzorky Montale z Maďarského e-shopu a BA mi poslali jako dárek. Když jsem přičichnul k ampulce, poznamenal jsem něco v tom smyslu, že to bylo spíš asi za trest… Pak jsem si ale přečetl recenzi tady na Arome a doma jsem si poctivě nanesl tu na první čichnutí téměř páchnoucí tekutinu na zápěstí. A opravdu se stal malý zázrak a po pár desítkách minut se vyloupla krásná, elegantní a příjemná, snad i trochu tajemná vůně, která vydržela na zápěstí bez problémů 6 hodin a celou tu dobu jsem znovu a znovu neodolal a x-krát přivoněl. :-)
Praktická zkušenost - výdrž je naprosto neuvěřitelná, stačí jedna aplikace a na oblečení vydrží klidně i 10 dní. Takže opatrně! :-)

Nahlásit
  • 14.07.11

Děsivej, hrůznej, hnusnej, odpornej, příšernej, šokující, nesnesitelnej začátek! To neni facka, to je rána pěstí a je z toho ztráta pár zubů, natrženej ret a překousnutej jazyk. Jak strašný je entrée Black Aoudu těžko popsat slovy, to se musí zažít a hlavně přežít. Je to suverénně to nejhorší, co mi kdy přistálo na zápěstí. Já to vlastně ani nedokážu identifikovat, vždycky když strčím nos k ruce, tak mi zaslzej voči. Nicméně podoba s Arabií je nepopiratelná - vemu Arabii, přitáhnu volume někam k praskání ušních bubínků a ještě řádně vohulim basy. Neumeju to jenom proto, že Adě věřím a snažím se přesvědčit, že Black Aoud je doopravdy jen pořádně nasranej pták. Ale sakra po tý víc než hodině už chci aspoň něco, k čemu se dá čuchnout… snažím se ukrejt nos v neuspokojivý bergamotový hlavě Flower of Soudan na druhý ruce, ale marně. Jestli z tohohle vyváznu jen s nočníma můrama, tak se snad dam na víru.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Montale Paris Black Aoud

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Montale Paris Black Aoud

Líbí se mi (27) 59%
 
Neutrální (13) 28%
 
Nelíbí se (6) 13%

Hodnocení odbornice

  • 13.05.10

Black Aoud je ze začátku vyloženě děsivá, nebojím se napsat ošklivá. Je to vůně, kterou po nanesení ihned zavrhnete, jestliže jste zakoupili naslepo, začnete lamentovat, co jste to proboha provedli (zvlášť při koupi plného balení za cenu hezky přes tři tisíce korun to bude pořádný šok). Ale nebojte, můžu vás uklidnit. Black Aoud je jako...

číst více

Reklama


Reklama