Mango Manga

Značka:

Montale Paris

Rok:

2010

Složení (neověřené)

HLAVA: mango, sladký pomeranč
SRDCE: jasmín sambac, ylang-ylang, neroli
ZÁKLAD: marocký oud, vetiver, cedr, větvičník

od 1489 Kč
  • 26.08.13

Teda zatím pro mě hrůza všech hrůz, papundeklová krabice, posléze i dřevěná bedna prosáklá šťávou ze shnilého manga. Dodala jsem si odvahy a zkusila i na ruce, abych vůni nekřivdila, třeba bude mít zajímavý vývoj na kůži. Neměla. Vonělo to stejně, pouze shnilé mango bylo nějaké zelené a nezralé. Příšernost.

Nahlásit
  • 07.02.13

neviem co si mysliet, paci-nepaci? na zaciatku ma obafol tuch zhniteho ovocia, ci to bolo mango mi bolo aj jedno.asi za 5s to pominulo a ostalo nieco, ako ovocna zuvacka. a toto som citila aj po pol hodine, len nevyzuvanu ovocnu zuvacku. mango poznam dokonale, jeho vone, odrody aj farby, kedze u nas sa jedava castejsie, ako jablka v Europe. ale tato vona ma z manga fakt len ten nazov

Nahlásit
  • 06.07.12

Začátek je pořádně řízná, ovocná ťafka do nosu, úplná ovocná šleha, která trvá tak tři vteřiny (kdy člověk ani neví, co si má vlastně myslet a nevěřícně zírá), ale pak, opravdu HNED, si vůně sedne do intenzivního, plného a přitom osvěžujícího koktejlu manga s melounem. Má velice zdárnou kompozici, výrazná sytá vůně čerstvého zralého manga (žádný kompot, žádné cukry, žádná lepivost), opravdu velice realistická vůně manga, tak vytuněná, až je ta ovocnost řízná. Jak čas plyne, výrazně cítím citrusy a nahořklost pomerančového květu s ylang-ylangem. A vůně drží a drží a pořád drží…
Celkově řečeno Mango Manga zahalí člověka do výrazného ovocného obláčku a už ho nepustí. Je to obláček řízný, rozpustilý, silný a pozitivní a určitě potřebuje k sobě slunečné počasí, to k té vůni bezva ladí. Není to bolehlav, protože vetiver, dubový mech a cedr, jako rozumní rodičové, celou tu veselou ovocně-květinovou bandu drží v správných mezích (i když i jim sem tam tak trochu přerůstají přes hlavu).

Nahlásit
  • 01.04.11

Prvních pět minut se mi chtělo blinkat. Chemicky žvýkačkový ovocný závan s živočišným šmírem. Kdyby gumoví medvídci značkovali terén stejně jako medvědi opravdoví, určitě by čůrali právě tohle. A pak ta odpornost vyvanula, a po ní se rozložila na kůži jemná, delikátní orientální symfonie s ovocně - květinovou svěží stopou a klasickým tyčinkoidním kouřovo-dřevitým podkladem. A držela. A držela. A držela.
Podtrženo a sečteno - stálo to za to!

Nahlásit

Hodnocení parfému Montale Paris Mango Manga

Líbí se mi (30) 65%
 
Neutrální (8) 17%
 
Nelíbí se (8) 17%

Reklama


Reklama