Roses Musk

Značka:

Montale Paris

Složení (neověřené)

růžová esence, absolutní růžová silice, jasmín, pižmoambra

  • 28.04.11

Roses Musk - silna, brutalne silna vona, ten flakon by som mala do konca zivota. Je to silnejsie ako Addict (z toho co mam doma) :!:
A samotna vona - ruze, velmi vyrazna silna koncentracia ruzovych lupenov, ale cerstvych nie susenych. Je to velmi zenska zvodna vona. Je jednoducha, lahko citatelna ale luxusna. Po rozvovani citit aj mosusove pizmo.

Nahlásit
  • 04.08.09

Ano, souhlas. Je to celé o růžích, ale ne čerstvě otrhaných, ještě orosených a omamně vonících na stole. Je to suchá růže, úplně slyším to praskání suchých lístků, které jsou už trošku zaprášené.

Nahlásit
  • 02.08.09

Roses Musk je vůně, kterou bych popsala jako růže, růže a opět růže…velmi silné růže. Je to velmi intenzivní vůně, natolik plná růží, až mám pocit, že po navonění mám růže snad i v puse a v uších.
Je to krásná vůně, ohromný držák a vnímám ji jako velice kvalitní produkt, ale čistě subjektivně musím dodat, že při vší kráse Roses Musk musím být s aplikací a dávkováním této vůně hrozně opatrná, protože ta veliká intenzita růží na mě působí jako spouštěč bolehlavu.

Nahlásit

Hodnocení parfému Montale Paris Roses Musk

Líbí se mi (58) 77%
 
Neutrální (13) 17%
 
Nelíbí se (4) 5%

Reklama


Reklama