Montale Paris Wild Pears
 

Wild Pears

Značka:

Montale Paris

Složení (neověřené)

HLAVA: bergamot, hruška
SRDCE: konvalinky, hřebíček

ZÁKLAD: pižmo, santalové dřevo, vanilka

od 1158 Kč
  • 08.11.14

Veliká žlutá máslovka, krásně zralá, až šťáva stéká po prstech do dlaní. Nebojte se, není to ani trochu přeslazené, žádný kompot, ačkoliv by představa zralých hrušek mohla vyvolávat dojem těžkopádné ulepenosti.
Je to hruška poprášená hřebíčkem, santalem a pačuli. Prostě roztomile veselá a bezstarostná. Vůně, která si na nic nehraje. Nabízí přesně to, co slibuje.

Nahlásit
  • 26.08.13

Hruštička sladká, ze začátku lehce mýdlová tou konvalinkou, pak se přidá vanilka a pižmo. Nasládlá vůně čistoty s velkou výdrží a roztomilou infantilitou. Veliká krása.

Nahlásit
  • 22.03.12

To je ale povedená hruštička! Velmi příjemná a pozitivní vůně! Milé překvapení. Začátek je výrazně žvýkačkovo-sladce-hruškový, ale píšu to ve velmi pochvalném smyslu. Vůně zdaleka není přeslazená, ani ulepená, i když voní opravdu ovocno-ňamkově. Vůbec je to celé mistrně namícháno. Hruška v úvodu je osvěžena bergamotem, tudíž je taková jiskřivá a spolu se špetkou hřebíčku a vanilky získává příjemný, provzdušněný, žvýkačkový nádech. Po půl hodině vůně opouští rozpustile žvýkačkový tón a díky konvalince a santalu přechází do smyslně-elegantního projevu. Určitě to není žádná řiďule, má svoji hloubku i hustotu díky mošusové složce v základu. Opravdu potěšující vůně.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Montale Paris Wild Pears

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Montale Paris Wild Pears

Líbí se mi (52) 72%
 
Neutrální (16) 22%
 
Nelíbí se (4) 6%

Reklama


Reklama