Cheap and Chic

Značka:

Moschino

Rok:

1995

Složení (neověřené)

HLAVA: citron, mandarinka, broskev, koriandr
SRDCE: růže, kosatec, brambořík, frézie

ZÁKLAD: cedr, pižmo, vanilka, mech

Kategorie:

květinová

od 445 Kč
  • 16.07.14

Cheap and Chic je tak nenápadná, že nositeľka, ktorá ju má na sebe určite nebude nikoho otravovať. Je príjemná, uhladená, čistá. Vonia ako čerstvo osprchovaná pokožka mydlom. Je to veľmi nosu lahodné mydlo. Žiadna ostrá drogéria. Na začiatku je trochu tvrdšia, vonia po horkom pomaranči, ale táto horkosť sa čochvíľa vytráca a nastupujú tieto mydlové tóny. Skutočne príjemná, ale predstavujem si pri nej bielu farbu, nie čierno-červenú. Predstavujem si prechádzku po pláži a mám oblečené biele ľahučké šaty. Presne tak mi vonia. Základ je trošku nasladlý, jemne vanilkový.

Nahlásit
  • 04.04.12

Teplá lenošivá mýdlovo krémová vůně s doplňkem květin, typově a použitím podobná Jil Sander Sun. Tělovka. I když v hlavě vyjmenováno ovoce, žádnou svěžest nečekejte. Od počátku je sladká, ale je to sladkost suchá, neomamná, netěžká, nebolehlavová. Jako vůně pudru. Nebo směs veškeré dekorativní kosmetiky ve vaší kabelce. Stejně jako v JS Sun jsou jednotlivé složky promíchány tak, že nic významně nevyčuhuje, nerazí. Chvíli po nástřiku jsem ucítila i závan Nivey, ale spíše jsem se jí snažila objevit, než aby mě sama praštila do nosu. Když píšu krémová, není zde nic mastného ani oříškového (narozdíl od SUN), tedy spíš parfemace krému, než jeho výsledná vůně. Nebo si představte vůni pudru a znásobte intenzitu. Postupně se „krém“ mění na květinové mýdlo. Vanilku jsem v základu hledala marně, kosatec a mech a Adou přiřazené fialky jsem tu a tam objevila. Typ vůně „vysprchovaná a krémem natřená“. Výdrž střední.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Moschino Cheap and Chic

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Moschino Cheap and Chic

Líbí se mi (77) 51%
 
Neutrální (49) 33%
 
Nelíbí se (24) 16%

Hodnocení odbornice

  • 15.06.07

Velmi příjemná, čistá, lehce nasládlá květinová vůně. Styl „jen jsem se umyla a namazala Niveou, nic víc“. Cheap and Chic je toaletní voda a z papírku se zdá, že výdrž tomu bude odpovídat (tj. nebude to na celý den).

číst více

Reklama


Reklama