Moschino Couture!
 

Couture!

Značka:

Moschino

Rok:

2003

Složení (neověřené)

HLAVA: bergamot, pepř, mandarinka

SRDCE: žlutý mák, jasmín, květ granátovníku, maková semena
ZÁKLAD: benzoin, vanilkacedr

Kategorie:

citrusová

  • 06.12.17

Zpočátku jsem byla k této vůni docela skeptická, neboť nemusím květinově svěží vůně a začátek takový trochu je. Poměrně brzy se ale vůně změní a stane se takovou tlumeně sladkou, příjemnou a nenásilnou. Mile mě tato vůně překvapila a přestože napoprvé mě úchvatila, myslím, že bych se s ní docela dobře sžila a hezky by se mi nosila, takže zvažuji zakoupení.

Nahlásit
  • 08.06.11

Nemůžu si pomoc, ale flakónek se mi vážně moc líbí. Rozverný a přísný zároveň, sametová mašlička lechtá na konečcích prstů… Pamatuji si, kdy jsem se s touto vůní poprvé setkala… Měla ji kamarádka, do které bych nikdy neřekla, že použije něco jiného než deodorant. Když jsem ji poprvé očichala, přišla mi zcela nenositelná… To ale bylo v době, kdy podle mě vůně musela vypadat jako Envy Me a od té doby uplynulo už několik let.

Už ten začátek stojí za to… zajímavý, trochu ostrý, ale zároveň hladivý a trochu mýdlový… zvláštní, protože cítím na jedné straně něco sladkého, ale na druhé straně cítím jistou svěžest…
Je to prohřáté a suché zároveň… poměrně výrazný je tam benzoin.
Nemůžu se rozhodnout… trochu mi připomíná Midnigh Poison… tou zajímavou svěžestí a pánským akcentem. Couture! je však vyhřátější a sladší.
Musím říci, že je to velmi povedená vůně, po tom co znám produkci Moschina je tohle jedna z jejich perel až bych řekla, že jaksi nezapadá. Do kanceláře bude jak dělaná, ale vlastně je jako dělaná kamkoliv, protože je uměřeně originální a přesto snesitelná.

Nahlásit
  • 17.07.10

Od suché květinové pepřovky k suché vanilkové květinovce s kapkou medu. Přitom sama o sobě není nijak sladká. Ta suchost je zvlášní - připomíná prach vířící v paprscích světla. Noblesně elegantní a s perfektní výdrží.

Nahlásit

Další parfémy Moschino

Pink Fresh Couture Moschino

  • 2 hodnocení

Moschino Pour Homme Moschino

  • 4 hodnocení

Uomo? (Eau de Toilette) Moschino

  • 26 hodnocení 1 recenze

od 105 do 663 Kč

Moschino Forever Sailing Moschino

  • 8 hodnocení

od 143 do 686 Kč

L'Eau Cheap and Chic Moschino

  • 89 hodnocení 1 recenze

Toujours Glamour Moschino

  • 124 hodnocení 3 recenze

od 135 do 863 Kč

Vlastnosti vůně Moschino Couture!

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení odbornice

  • 04.01.08

Couture! vás ze všeho nejdřív přesvědčí, jak zajímavá může být kombinace bergamotu a pepře, nečíhá-li pod ní srdce typických pepřových „sprchovek“. Je citrusově svěží a štiplavě suchá zároveň. Když se do ní potom začnou vkrádat květiny, je to ještě lepší - nebo, podle nátury, horší, protože Couture! získá takový trochu zemitý nádech, jako by...

číst více

Reklama


Reklama