Moschino Glamour
 

Glamour

Značka:

Moschino

Rok:

2008

Složení (ověřené)

květ tangerinky, pelyněk, mořská sůl, ibišek, orchidej cattleya, leknín, ambra, cedr, bílé pižmo

Kategorie:

květinová

od 182 Kč
od 619 Kč
od 793 Kč
  • 19.05.13

Sladká vůně, ale nelepivá. Sladká po celou dobu, pro někoho až vlezlá. Zpočátku cítím i nějaké ovoce, mírně mi probleskávaly tóny jako v Dolce Gabana (červená) a pak tam cítím šťavnaté jablka jako v Joop All about the Eve. Zřetelný je i tón květu tangerinky. Vůně jde hodně nosu naproti, je prvoplánově líbivá, generická. Taková hodná, milá, nekomplikovaná ale nudná holka, žádné kouzlo, žádné překvapení, chce se zavděčit, abyste jí měli rádi a tak to chudinka se snahou přehání, až vám po chvíli leze na nervy. Typově možno přirovnat k Mirandě od Fragonardu.

Nahlásit
  • 07.02.13

Vůně je poměrně sladká a samozřejmě květinová. Ale pro mě je příjemná, ač nemám sladké vůně vůbec ráda. Je v ní jakási svěžest, která vytrvává až se změní v opojnou květinovou vůni „těžších“ květin, která je pro mne ve velkém množství smrtelná a dusí mne, ale když si jen tak jemně stříknu na zápěstí, tak mne nutí si k ruce neustále zálibně čichat. Jako když v horkém letním podvečeru projdete kolem urputně vonícího keře - pod ním sedět nechci, ale když vůni jen tak přinese vítr, tak to miluji. Na konci klasicky ztěžkne což už není úplně pro mě, ale hlava mě z toho nebolí a není to otravné (takové čisté).
Pro mne je to vůně na zimu do divadla, ale věřím, že pro milovnice sladkých květinovek je i na běžné nošení…
A ještě poznámka - prošlo mužovým kritickým hodnocením s verdiktem „sladký jak cecek, ale není to bolehlav“ což je úspěch…

Nahlásit

Vlastnosti vůně Moschino Glamour

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Moschino Glamour

Líbí se mi (85) 55%
 
Neutrální (53) 34%
 
Nelíbí se (16) 10%

Reklama


Reklama