I Love Love

Značka:

Moschino

Rok:

2005

Složení (neověřené)

HLAVA: citron, pomeranč, grapefruit, červený rybíz

SRDCE: konvalinka, papyrus, čajová růže, listy skořice
ZÁKLAD: dřevo tanaka, pižmocedr

Parfuméři:

Cresp Olivier

Kategorie:

citrusově zelená

od 29 Kč
od 143 Kč
od 574 Kč
od 239 Kč
od 539 Kč
od 663 Kč
  • 30.05.17

Moschino I Love Love je letní vůně, velmi výrazně citrusová, na můj vkus možná až příliš. Citrusy trochu kompenzuje dřevo v základu. Postupně jsem jí přišla na chuť, ale znova už si ji pořizovat nebudu. Doporučila bych jako letní parfém mladé slečně, která má ráda citrusové vůně.

Nahlásit
  • 23.11.15

K vůni jsem se dostala, když jsem hledala levnější alternativu k poměrně drahému Hermésovi Un Jardin Sur Le Nil. Vůně je to sice sladká, přirovnání s kyselými Bonpary je zcela jistě na místě, ale opravdu někde v základu jsou mi obě tyto vůně stejně příjemné. I love love je sladce citrusová, nějaký kyselý rybíz tam také vykoukne, později kyselost a sladkost ustoupí a je cítit nějaké suché koření (možná ten papyrus nebo cedr). Miluje ji i moje mamka a vůně jí sluší, takže určitě nebude jen pro patnáctileté slečny. Vůně je ideální na léto. Výdrž je slušná.

Nahlásit
  • 24.12.12

Tak Moschino ukáž čo v tebe je, konkrétne v I love love. Nič nečakám, som úplne neutrálna. Prvé privoňanie-správne, popis vône sedí, sú to citrusy. Trochu ma to sklamalo, ale nevadí, ved je to len hlava vône, to sa ešte nejako okreše. Napokon citrusy sú to celkom pekné, aj ked málinko tvrdé a vyumelkované, podobné osviežovaču vzduchu. V očakávaní srdca vône zlozenej zo zaplavy kvetov privoniavam znovu. Čo to? Čo to pánabeka je? Nejaký ostrý chemický pach, strašne umelý, síce sladký, ale tak nejako ostro chemicky sladkastý, neprirodzený, toto isté som cítila aj v Hypnose. Už v tomto štádiu viem celkom naisto, že toto nie je šálka mojej kávy. Na dalšie privoňanie je citrusová malinovka preč úplne, možno, ked sa veľmi posnazím, tak nejaky malilinký citrusový závan tam nájdem. Ale nemám vôľu ho tam hľadať, pretože vôňa narazila na svoj základ- a ten je divný, divno drevitý. Aj toto drevo je tak nejako prechemizované. Celkovo je vôňa neuveriteľne umelá. Akože, nepopieram, snazí sa to zrejme podľa plánu prejsť od hlavy k základu, ale tie prechody nie sú plynulé. Hlava-citrusy-stop. Srdce-presladené chemické kvetoovocie-stop. Základ-drevo-stop. Podzáklad-trpká neidentifikova­teľnosť-tahá sa a ťahá…a ťahá… Jediným pojivom je tá môjmu nosu veľmi nepríjemná ostro trpká chemická línia, tiahnúca sa celým rozvojom vône. No, koniec všetkým špásom- umývam si ruku (y).

Nahlásit
  • 11.01.12

Začátek je čistě citrusový, je to směs grepu, pomeranče a citronu, který dominuje. Vůně je kyselá jen na začátku, pak ji zjemňuje růže, která je skutečně dominantní květinou v této vůni. Konec je sladší, řekla bych i trochu gurmánský. Nosila bych ji do práce, do školy, na nákupy. Nehodí se podle mě na osobnější schůzky, na to je příliš ukřičená.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Moschino I Love Love

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Moschino I Love Love

Líbí se mi (226) 58%
 
Neutrální (110) 28%
 
Nelíbí se (54) 14%

Hodnocení odbornice

  • 06.06.07

Hned na začátku předestírám, že I Love Love se mi nelíbila, a to hlava, srdce i základ. Máte-li přesně opačný vkus než já, můžete si ji rovnou koupit Hlava je výrazně citrusová, „kyselá“. Vydrží však jen chvíli a hned po ní nastoupí něco, co by se dalo nazvat roztokem bonparů. Nakysle sladká, lepivá bonbonová vůně. Teprve když Bonpari trochu...

číst více

Reklama


Reklama