Moschino Toujours Glamour
 

Toujours Glamour

Značka:

Moschino

Rok:

2010

Složení (ověřené)

HLAVA: červený rybíz, zelené fialkové lístky, kardamom

SRDCE: bílá konvalinka, jasmín, hořká mandle
ZÁKLAD: heliotrop, benzoin, smyslné pižmo

Kategorie:

květinová, chyprově dřevitá

od 128 Kč
od 370 Kč
od 461 Kč
od 626 Kč
  • 04.09.14

Toujours Glamour je pre mňa bezkonkurenčne najlepšia od Moschino spolu s L´eau cheap&chic, ktoré je už takmer nezohnateľné. Toujours je veľmi nežná, zamatovo hebká, biela a čistá . Svieže úvodné tóny ríbezlí a fialok môžu jemne pripomínať orgován. Táto štavnatosť hlavy vás môže pomýliť, že sa jedná o ovocnú vodičku. Omyl. Srdce je nádherne ustálené, kvetinovo - hebké a veľmi ženské, ako biela saténová šatka. Uhladenosť a krémovosť dodáva jazmín, ktorý po niekoľkých minútach od svojho rozvinutia naplno ukazuje svoju krásu. A trvá a trvá. Na tele je výdrž úžasná a na oblečení nekonečná. Základ vône tvorí sladučký mošus, ale pozor, jazmín stále ukazuje svoju dominantnosť a aj po večnosti ho možno cítiť. Milujem toujours a mám celú sadu, jednoducho sa ho nemôžem nabažiť :) Na mne je krásne toujours - teda vždy. Krásny flakón v tvare srdca vo vás evokuje, že sa treba doň zamilovať :-)

Nahlásit
  • 09.07.13

Napoprvé mě milé Moschino moc neokouzlilo. Nezavrhla jsem ho, ale zhodnotila jako běžnou univerzální svěží vodičku na pižmovém základě. Je ale vidět, že každému parfému by se měly dát minimálně dvě šance, protože napodruhé mě Toujours posadil na zadek. Je to našlehaný květinový krém s Magicovskými mandličkami ponořenými do jemného pižma. Hladká, jemná, konejšivá krémová vůně, esence něžnosti.
Toto Moschino je ale vrtošivé: někdy je z něj hladký krém, ale občas se taky rozloží tak, že mám pocit, jako bych čichala ke dvěma odděleným parfémům: lehké konvalinkovo-jasmínové kolínské a vůni mandlově suchého pudru. První, krémové variantě dávám přednost. A i když je to vůně jemná a nekřiklavá, je svým způsobem osobitá a za úplně nekonfliktní bych ji nepovažovala.
Toujours Glamour mi ze všeho nejvíc asociuje bělost. Bílou barvu, čistotu, svěžest, jemnost, něhu. Málokterá vůně na mě působí tak bílým dojmem (obligátní „prádlové“ aldehydy třeba vůbec ne).
Název je dle mého názoru úplně mimo mísu: tahle vůně není žádný koncentrát „glamouru“, je to spíš vůně klidu, jemnosti a něžné ženskosti. Nic prudce módního, večírkového, hlučného, žádný lák, který z vás jediným šplíchnutím učiní dračici. S původní Glamour nemá nic společného; a líbí se mi mnohem víc.

Nahlásit

Hodnocení parfému Moschino Toujours Glamour

Líbí se mi (83) 68%
 
Neutrální (28) 23%
 
Nelíbí se (11) 9%

Reklama


Reklama