My Melody Dreams

Značka:

Muelhens

Rok:

1979

Složení (neověřené)

HLAVA: aldehydy, citrusy, gardénie, hyacint, broskev
SRDCE: karafiát, jasmín, orchidej, kosatec, růže, ylang-ylang

ZÁKLAD: ambra, cedr, pižmo, větvičník, santalové dřevo

Kategorie:

květinově aldehydická

  • 03.05.13

Určitě mě při psaní recenze ovlivňuje nostalgie ale i tak musím napsat, že jde o úžasnou květinovou chypré vůni. My Melody je hedvábně hladká s mírnou nasládlostí, působí velmi elegantně a tak nějak vzdušně. Jen náznak broskví přidává stopu čerstvé ovocné šťavnatosti. Bílé květiny drží krásnou květinovou stopu bez dusivých složek a velmi jemně se mísí se santalové dřevem.
My Melody je velice ženská a jedna s nejlepších vůni s jakou jsem se v životě setkala. V době kdy jsem jí nemohla již nikde sehnat jsem bohužel nikdy nenašla adekvátní náhradu ale můžu napsat, že trošku je podobná dalšímu skvostu a to Lady Caron. Naštěstí mi už trůní na poličce dvě z toho jedna v originální původní krapet kýčovité krabičce, kterou přesto miluju.

Nahlásit
  • 14.03.12

Používala som ho asi 15 rokov až pokiaľ sa nestratil z obchodov. Zatiaľ som ešte nenatrafila na voňavku, ktorá by sa mi viac páčil. Škoda, že sa prestal vyrábať. Používala ho aj moja dcéra. Pamätám si ako vždy čakala v kúpelni pod skrinkou, kým ju navoniam. Ináč nechcela ísť do jaslí.

Nahlásit
  • 13.10.11

Aldehydová kráska s květinami: růže a ylang-ylang na podkladu ze santalového dřeva a větvičníku, trochu chypre, trochu mýdlo. Pěkná vůně staršího data, dobře stavěná a silná, stačí jen troška a stráví s vámi celý den. Připadá mi celkem veselá, obsahuje také broskev, orchidej, gardénii a jasmín, ale květiny mi nepřipadají příliš výrazné, žádná z nich nevyniká, spíše vůni jen ohlazují hrany.
Aldehydy, co vytrysknou zezačátku, se pak celkem drží i během rozvonění a hezky vůni odlehčují. My Melody Dreams je hravá a povzbuzující, a kdo ví proč se mi nejvíc hodí k počasí, které venku panuje právě teď, k podzimnímu slunci a barevnému listí.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Muelhens My Melody Dreams

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Muelhens My Melody Dreams

Líbí se mi (43) 84%
 
Neutrální (6) 12%
 
Nelíbí se (2) 4%

Hodnocení odbornice

  • 09.05.13

My Melody Dreams je vůně z roku 1979 (plus mínus - u starších vůní už se to někdy ani přesně neví) a vyráběla ji firma Muelhens (ta, která dělala kolínskou 4711). Z trhu zmizela cca v půlce devadesátých let. Měla i další variace, a to My Melody Moschus / Musk, My Melody Flowers a My Melody Girls. Na internetu najdete také obrázky flakonů s...

číst více

Reklama


Reklama