Mugler La Rose Angel
 

La Rose Angel

Značka:

Mugler

Rok:

2006

Složení (ověřené)

HLAVA: kumarin, růžový pepř, bergamot

SRDCE: švestka, bulharská růže
ZÁKLAD: vanilka, pačuli, hořká čokoláda, karamel

Popis parfému:

Autorem této vůně je Olivier Cresp.

Kategorie:

květinová

 • 28.12.17

jako milovnice klasiky Angela musím říct, že i tato varianta s růží - lehčí a květinovější a přitom plná, je krásná..

Nahlásit
 • 07.02.14

Flakón ve mně budí hrůzu i ta nejrůžovější podezření, obsah ale překvapil. Vůně je suchá a ostrá, citrusy i květiny tam rozhodně jsou, ale sušené, v závěru se přidá orientální sladkost. Složení neuvádí koření, ale vsadila bych se, že tam nějaké je. Angel Garden totiž voní přesně jako sáčky se sušenými květy a bylinkami, které se dávají pod polštář nebo do skříně s oblečením. Vyvolává představu domova nebo procházky v úzkých uličkách s kamennou dlažbou v malém městě někde hodně na jihu.

Nahlásit
 • 04.10.12

Sladká suchá pačuli s rudou růží a hoblinkami nesladké (ale ne vysloveně hořké) čokolády. Velice povedená variace, která s Angelem nemá a zároveň i má společné rysy - není tak úderná jako Angel, ale zároveň je podobně gurmánská. A perfektně drží…

Nahlásit
 • 12.01.12

Předesílám, že jsem taková ostuda, která ještě nevyzkoušela originál Angela. A pokud tohle má být jeho odnož, nechce se mi věřit, že by byl Angel tak „nesnesitelný“, jak se všude tvrdí. Jak už název napovídá, je zde obsažena růže. Pokud čekáte romantickou slaďárnu, tak tu vůni zase rychle vraťte na poličku. Tahle růže je totiž povedené kvítko! Růže je zde v kombinaci s pačuli(která je tu však zastoupena jen mírně) a růžovým pepřem. Ve složení jsou i citrusy, ale já je tam necítím, takže se jich nemusíte bát.

Nahlásit
 • 11.11.08

Zpočátku jsem si neuměla kombinaci Angela a růže představit, ale jsem velice mile překvapená. Začátek na mé kůži nebyl vůbec citrusový, což mě potěšilo - citrusy moc nemusím, ale byla výrazná čokoláda s jemnou růží, která se asi po pěti hodinách trochu zmírnila a více se projevila vanilka(neni zde napsaná ale já ji cítím). Čokoláda není tak řvavá jako v Angelu, Rose je více sladěná. Řekla bych, že v Angel byl kontrastní ve vrchních tónech hlavy se spodkem. Rose si jede ve své lajně od začátku do konce a drží dlouho. Nyní po 6 a půl hodinách ztrácí na orientálnu a je kulatější a teplejší. Rose rozhodně použiji na nějaký vyjímečný večer, je rafinovaná, elegantní a možná i svádivá:)

Nahlásit

Další parfémy Mugler

Angel Mugler

 • 740 hodnocení 24 recenzí

od 230 do 2087 Kč

Alien Mugler

 • 604 hodnocení 19 recenzí

od 270 do 1785 Kč

Aura (Eau de Parfum) (2017) Mugler

 • 27 hodnocení 8 recenzí

od 1014 do 2449 Kč

Angel Sunessence Edition Bleu Lagon Mugler

 • 20 hodnocení 1 recenze

Alien Essence Absolue Mugler

 • 283 hodnocení 8 recenzí

1157 Kč

Angel Muse Mugler

 • 113 hodnocení 5 recenzí

od 868 do 1313 Kč

Vlastnosti vůně Mugler La Rose Angel

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Reklama


Reklama