Naf Naf Naf Naf
 

Naf Naf

Značka:

Naf Naf

Rok:

2007

Složení (neověřené)

HLAVA: bergamot, mango, kandované třešně
SRDCE: růže, kosatec, orchidej
ZÁKLAD: pačuli, vanilkamaliny

  • 24.02.12

ovocně - květinová orientálka, hádala bych ambru v základu, i když ve složení není. Jsou tam ty „opilé“ švestky jako v In Black - tady tedy uvádějí „kandované třešně“. Celé je to jakoby kandované, cukrově husté. Bergamot a citrusy na začátku bylo cítit jen málo, spíš to byl lihový závan.
Pačuli se také moc neprosazuje, celá kompozice je hodně sytá. Květiny nejsou jedna od druhé moc rozpoznatelné, DTB uvádí růže, kosatec, orchidej. Růže tam je nejvíc, kosatec méně a orchidej necítím. Co bych tipovala byl ylang-ylang (hladkost).
Jako barvu ji zřetelně vidím oranžovou s četnými malinovými odlesky, dost hutnou.

Nahlásit
  • 18.12.11

Nechala jsem se zlákat reklamou v jednom článku a poměrnou oblibou zde ke koupi vzorečku. Po otevření na mne tento parfém působil sladce, ale únosně. Chtěla jsem vyzkoušet, jak se rozvine, tak jsem si jej maličko nanesla na ruku. Po chvíli se dostavuje bolehlav. Z vůně vyprchalo všechno zajímavé a zůstává pouze urputně vlezlá otřesná sladká, která mi připomíná tu nejlevnější drogerkovou směs typu „všechno sladké sem!“. Dámy, které ii máte rády, nezlobte se na mně. Kdybych měla tuto vůni charakterizovat, tak je to vlezlá, všechny obtěžující, urputně držící přesládlá facka, která na vás sice zcela jistě bude všechny okolo upozorňovat, ale ostatní si budou přát, abyste co nejrychleji odešly…

Nahlásit

Hodnocení parfému Naf Naf Naf Naf

Líbí se mi (31) 44%
 
Neutrální (22) 31%
 
Nelíbí se (18) 25%

Reklama


Reklama