Essence Eau de Musc

Značka:

Narciso Rodriguez

Rok:

2011

Složení (neověřené)

HLAVA: kosatec, růže

SRDCE: pižmo

ZÁKLAD: ambra

Kategorie:

květinová, chyprově dřevitá

  • 27.08.13

Rodriguez, ač jsem k němu vždycky přistupovala s nejlepší vůlí, mě nikdy nepřekvapil a už mě asi ani nepřekvapí. Tyhle parfémy se prostě k mojí kůži nehodí. Vždycky z toho je zas a pouze některý druh pižma, údajně doplněný ambrou, která absolutně není cítit, dřevem, které aby pohledal, případně květinami, které se topí ve vrstvách pracího prášku, nemají šanci ani promluvit a nakonec jen podtrhují umělý avivážový dojem. Rodriguez mě nudí, nebaví a neoslovuje.
Eau de Musc není výjimka. Opět pižmo z pracího prášku, tentokrát ale pereme trochu tradičněji: je doplněné o třetinku škrobu. Tohle už měla Dia, Afshan a ještě spousta dalších parfémů, kterých už bylo tolik, že si jejich jména ani nepamatuju. Zaprvé je to ohrané a zadruhé odér škrobu fakt nemusím.

Nahlásit
  • 21.03.13

Tato vůně není prvoplánově oblbovací. Tato vůně neříká „vezmi si mě“, tato vůně ponouká k zaháčkování, nejen k aktu. Vy máte pouta, ale někde hluboko v kapse, kam jen tak někoho nepustíte. Pod vzhledem světice něco doutná, ale je jen na vás, zda to ukážete, nebo ne. Je jen jemným obláčkem mošusu a kosatce, jemným závanem ženské krásy, která se nemá potřebu podbízet komukoli. Vy víte, že jste neodolatelná, nepotřebujete k tomu nic jiného, jen vás samotnou. Křehká, dívčí, jemná, zasněná, z jiného světa.

Nahlásit
  • 19.12.11

Tak i Narciso podlehl vlně white musku - a vůni čistoty dotáhl do dokonalosti v podobě vůně neparfémovaného krému a kosatcového pudru. Jediné, co chybí, je originalita - vůní tohoto typu je hodně a nejsem si jistá, jestli bych za hodně peněz chtěla vonět takhle „obyčejně“. Ovšem flakón je (tak jak je u N.R. dobrým zvykem) opět potěchou pro oči…

Nahlásit

Vlastnosti vůně Narciso Rodriguez Essence Eau de Musc

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Narciso Rodriguez Essence Eau de Musc

Líbí se mi (46) 82%
 
Neutrální (7) 13%
 
Nelíbí se (3) 5%

Reklama


Reklama