Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense
 

Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense

Značka:

Narciso Rodriguez

Rok:

2009

Složení (ověřené)

Kategorie:

květinová, chyprově dřevitá

  • 04.08.14

Květinová, z počátku až zelená vůně. Cítím šeřík, byť ve složení není. Střed a finále je velmi pižmové. Pro mě je tento parfém esencí ženskosti, není to žádná rozjásaná svěženka, po ovoci ani stopa (hurááá). Nedovedu si jí představit na úplně mladé slečně, vhodná je však pro každou příležitost, ideálně do kanceláře, na obchodní jednání (neobtěžuje), na první rande (nepřebije nositelku). Flakón je krásný, černo-starorůžový, kombinace sklo-kov (neprůhledný, takže nevidíte kolik máte spotřebováno) A teď, největší slabina: výdrž, na mě naprostá katastrofa, do hodiny je pryč. Aplikuji tedy několikrát denně a to vydatnými dávkami, přesto okolí nic necití, pouze z úplné až intimní blízkosti. Tolik krásy a tak málo výdrže, je to velká škoda.

Nahlásit
  • 21.08.11

Já zase pro změnu můžu téměř všechny vůně od NR a u téhle mě jen mrzí, že ten větrový tón nezůstává trošku déle - jinak celkem se mi líbí, pak už jde po linii vůní typu Max Mara Le Parfum ale určitě je v tomhle typu vůní tou zajímavější, myslím, že je to vůně vhodná pro jakoukoliv příležitost, kde nechcete svojí vůni křičet do světa ale jen tiše šeptat, pokud se k vám někdo přiblíží, tedy do práce, na obchodní schůzky atd.

Nahlásit
  • 15.05.11

Klasickou For Her mám v top ten nejhorších vůní. Je štiplavá, ostrá, nepříjemná. Tato verze patří k tomu nejpříjemnějšímu, co jsem kdy cítila. Jemná, ženská, mošusová. Nádherná. Má výbornou výdrž - 4-5 hodin rozhodně, na rukávech a límcích několik dní…doufám, že ji nepřestanou vyrábět, musela bych zkoupit celosvětové zásoby…:)

Nahlásit
  • 15.11.10

Překrásná pižmová vůně s lehkým zeleným jasmínem, postupně přecházejícím do nadýchaných pomerančových květů. Pižmo je jen mírně nasládlé s jemným větrovým podtónem (rozhodně ne žádná Alpa!!!). Nemá ale zdaleka takovou výdrž, na jakou jsem zvyklá u NR for Her. Jak to jen ten Narciso dělá, že se mi všechny jeho vůně (včetně flakónků) tak líbí?

Nahlásit
  • 13.10.10

Nádherná hladká a elegantná vôňa, spočiatku jemne maslová, dosť vzdialená EdT i EdP Narcisso Rodriguez for Her, nežná, ženská, jemná a na pižmovú vôňu prekvapivo teplo-chladná.
Obrovským nešťastím je, že má strašne malú výdrž: cítila som ju na sebe sotva hodinu, a to na mne vône zvyčajne držia ako prikuté…

Nahlásit

Hodnocení parfému Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense

Líbí se mi (84) 76%
 
Neutrální (19) 17%
 
Nelíbí se (7) 6%

Reklama


Reklama