L'Air de Nina Ricci

Značka:

Nina Ricci

Rok:

2011

Složení (ověřené)

HLAVA: frézie, zimolez, list fialky
SRDCE: jasmín sambakový, magnólie, růže absolutní
ZÁKLAD: palisandr, pačuli

Popis parfému:

Autorem této vůně je Louise Turner a Michel Girard. Design flakonu navrhl Marc Lalique.

Kategorie:

květinově ovocná

  • 04.03.14

Musím souhlasit s oběmi recenzemi. Prvotní počuch - troška citronu. Vytratí se tak do tří minut a vůně mi v tu ránu přijde ovocná. Opět rychlá změna a dostávám se k zimolezu a fialkám. Jak přesně voní magnólie si nemůžu vzpomenout. Každopádně všechno dohromady voní příjemně, hladce, svěže a jásavě. Prostě jaro je tady!:-))
Srovnávat L´Air s L´Air Du Temps je zbytečné. Obě jsou úplně jiné. L´Air mi přijde jednoduchá a jednoduše jásavá a pozitivní. L´Air Du Temps je komplikovanější, spokojeně si šustí vypraným prádlem, uklidňuje mě svou starosvětskostí, je těžší a proto - nesrovnávat - nelze. A obě skvěle drží jak na kůži, tak na oblečení.

Nahlásit
  • 20.11.13

Začátek vnímám zeleně, cítím rozemnutou trávu a pár kapek citronu, potom se začnou ukazovat květiny - jednoznačně poznám fialky, ale jsou odlehčené a přidávají se k nim ještě (nejspíš) bílé květiny. Celé je to zaprášené nepatrně pudrem. Jako ovocnou jí vůbec nevnímám. Vůně není silná, drží se u těla, ale z kůže jí cítím už několik hodin. Moc se nemění. Připomíná mi Oscar de la Renta Intrusion hned od prvního přivonění. Porovnávám ho na druhé ruce - Intrusion je sladší, bez fialek, bez pudru, takový vyzrálejší, oblejší, ale obě vůně vnímám, že jsou na stejné vlně. Když bych si měla vybrat, tak bych upřednostnila Intrusion, nicméně i L´air de Nina Ricci mi voní příjemně. Původní „holubičky“ neznám, takže v tomhle směru nedokážu více porovnat.

Nahlásit
  • 26.09.12

Cítím hlavně fialku a zimolez, jen lehce magnolii. Na mé kůži vše vyznívá do ovocna. Od začátku až do konce vůni provází pačuli, které šimrá v nose a vůni činí svěží. Lolita Lempicka L' eau en blanc na druhé ruce tak působí velmi mdle. Neuvěřitelně drží na kůži i na oblečení.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Nina Ricci L'Air de Nina Ricci

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Nina Ricci L'Air de Nina Ricci

Líbí se mi (32) 76%
 
Neutrální (5) 12%
 
Nelíbí se (5) 12%

Reklama


Reklama