Nina Ricci Premier Jour
 

Premier Jour

Značka:

Nina Ricci

Rok:

2001

Složení (ověřené)

HLAVA: žlutá mandarinka, gardénie

SRDCE: mandle v cukru, hrachor vonný, vanilková orchidej
ZÁKLAD: pižmo, santalové dřevo, dřevo St. Lucia

Kategorie:

květinově ovocná

od 15 Kč
od 158 Kč
od 418 Kč
od 799 Kč
od 802 Kč
  • 29.03.12

Premier Jour je moje tzv. signature vůně. Provází mě už řadou let. Líbí se mi slova uvedená v předchozí recenzi „výtvor bláznivého zahrádkáře“. Premier Jour je skutečně směsicí různých bílých květin, za běžných okolností velmi omamných, v Premier Jour jsou ale velmi umírněné, uhlazené vanilkou. Vůni doporučuji kombinovat s tělovou kosmetikou, ta zvýrazní krásnou vůni hořké mandle. Vůně je z kategorie intimních vůní, které splývají s pokožkou, evokuje mi čisté nahé ženské tělo (podobně jako v propagačních materiálech) vhodná pro každou příležitost, dovedu si ji představit na každé věkové kategorii. Je opravdu velmi originální, žádná květinová vůně jí není podobná.

Nahlásit
  • 09.01.12

Jako květiny v cukru, marmeláda ze samých vydatných kytek. Čichala jsem ji celý večer jako v hypnóze. I poté, co mi začala lézt na nervy, protože takhle bych vonět nechtěla.

Nahlásit
  • 04.01.12

Nezaujala. Je to pouze špatně smíchaná směs kytek, jakoby se ten kdo ji tvořil procházel po zahradě a sbíral, co mu zrovna padne pod ruku. Přijde mi to jako výtvor bláznivého zahrádkáře, který se nebál přidat vanilku a dřevo. Výsledek je univerzální mišmaš. Flakón se mi také nelíbí, zkrátka nic pro mě.
P.S. Moje maminka vůni zbožňuje, a tak na Premier Jour budu hodná a dám mu neutrální hodnocení.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Nina Ricci Premier Jour

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Nina Ricci Premier Jour

Líbí se mi (234) 64%
 
Neutrální (100) 27%
 
Nelíbí se (30) 8%

Hodnocení odbornice

  • 06.06.07

Další skvělá Ricci. Premier Jour je květinová, spíš lehká, nepřeslazená, velmi živá, takže perfektní na léto. Není tak výrazně jásavá jako Love in Paris, ale ani 100% klasická jako L'Air du Temps, stojí někde mezi nimi. Neumíte-li si představit kombinaci uvedenou ve složení, představte si něco jako konvalinky s jasmínem, ale bez těžké opojnosti...

číst více

Reklama


Reklama