Parfumerie Générale PG 21 - Felanilla
 

PG 21 - Felanilla

Značka:

Parfumerie Générale

Rok:

2008

Složení (ověřené)

šafrán, absolutní tahitská vanilka, absolutní italský kosatec, absolutní esence ze sena, dřevo banánovníku, am­bra

Kategorie:

orientální, orientální - kořeněná

  • 25.01.14

Můj první dojem byl Bois d´Arménie pour femme. Můj druhej dojem to potvrdil na sto procent a dál bych to asi nemusela rozvádět, kdyby… jen kdyby tam nebyla ta krásná dřevitá vanilka v karibskym rumu… a taky banánovej šejk. Jen kdyby tam nebyla ta skvostná ambra! Felanilla je sladká, exotická, hebká ambrovka, která mě nutí představovat si kopce ze šlehačky a vanilkový duny v šafránovým kouři.

Nahlásit
  • 27.06.11

O čem je Felanilla?
Pro mě především o šafránu, vanilce a dřevu. … tulivost á la kočičí kožíšek. … dřevo vyhřáté sluncem, sálající, suché … … prachová vanilka.
Felanilla je nevšednost. Už svým úvodem okouzluje smysly … zvláštno/pikan­tno/krásno … šafrán! Šafránem vůně začíná, díky šafránu se stává už první nádech tak přitažlivým a osobitým.
Kosatec? … zemitý, drsný … krátce ano. Ale Felanilla není o kosatci. Těch pár okamžiků, kdy si pohrává s kosatcem jako s nevítaným vetřelcem je hrubá, nevlídná … neurvalost. Netrvá to dlouho … … prachová vanilka … celý kopec! … dřevo vyhřáté sluncem, sálající, suché na troud. … tulivost á la kočičí kožíšek … ano, ano, jenom natáhnout dlaň a přejet hebký elektrizující kožich kočky, která leží natažená na vyhřátém dřevě. Tiše přede, z očí jen škvírky … téměř nezachytitelný „praskot“ kočičích chlupů … psst! Čas jde mimo nás …
Felanilla je suchá, vanilkovo-dřevitá vůně s lehce pikantním a velmi zajímavým úvodem. Šafrán asi moc často ve vůni nepotkáte a zde je to setkání velmi krásné!
Pokožka rozpálená letním sluncem, pár bezstarostných chvil, kdy nás čas netlačí a Felanilla = dokonalá kombinace!

Nahlásit
  • 07.01.09

Sladce kouřově dřevitá vanilka. Nádherná. Stojí za vyzkoušení. Doporučuji těm, kteří hledají náhradu za Organzu Indécence.

Nahlásit

Hodnocení parfému Parfumerie Générale PG 21 - Felanilla

Líbí se mi (23) 70%
 
Neutrální (5) 15%
 
Nelíbí se (5) 15%

Reklama


Reklama