Parfumerie Générale PG05 - L'Eau de Circé
 

PG05 - L'Eau de Circé

Značka:

Parfumerie Générale

Rok:

2005

Složení (ověřené)

damašská růže, jasmín, vonokvětka, orchidej, ylang-ylang, bílá broskev, tangerinka, pačuli, dřeva, ambra, medový balzám

Kategorie:

květinová, orientální

  • 27.12.16

Nejprve cítím pačuli, ylang-ylang a růži, za chvíli se vůně usadí do přenádherné kompozice. Vůně je velmi vytříbeně jemná, jakoby splývala s vůní vaší kůže, to není parfém na kůži, to je parfém prostupující pokožkou, nevyčnívá, doplňuje, souzní, nenápadně čaruje. Dokonalá vytříbenost. Tak příjemná a útulná a terapeutická, že neotrhnete nos. Cítím květy, med, mlékoale sladké je to ne víc než nezbytně nutno. Teplá vůně. A silně Svůdná vůně.

Nahlásit
  • 17.08.12

Když jste jednou dcerenka z nóbl rodiny a po tátovi polobohyně, máte nadpřirozený schopnosti a potřebujete zblbnout takovýho alfasamce jako je Odysseus, nemůžete se vytasit s nějakou generickou vodičkou bez nápadu.
Potřebujete něco, v čem kytky, dřeva a ovoce přímo excelujou. L´Eau de Circé je nejvíc cítit po živý ovocný růži, osobně se mi tu pozdává šarlatovej křapáč. A pak taky pro broskvích. A po osmanthu. A nevtíravý ambře. Je to vkusnej a koutkem pusy se čertovsky usmívající mix, kterej vám nedá odtrhout se. Je to vycizelovaná Cuir Cordoba bez semiše, zato s krásným jiskřivým cedrem. A když tahle vůně dostane Odyssea a celou bandu Argonautů, tak to si teda pište, že tenhle kousek stojí za každou korunu svojí nenízký ceny.

Nahlásit
  • 20.12.11

Když přivoníte k flakónku, je tam obrovská podoba s Gucci Rush. Na kůži je trošku víc do hořka, a voní hezky i na tom, na kom se Rush nerozvoní (na mě :) )

Nahlásit

Vlastnosti vůně Parfumerie Générale PG05 - L'Eau de Circé

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Parfumerie Générale PG05 - L'Eau de Circé

Líbí se mi (39) 74%
 
Neutrální (10) 19%
 
Nelíbí se (4) 8%

Reklama


Reklama