Paul Smith Rose
 

Rose

Značka:

Paul Smith

Rok:

2007

Složení (ověřené)

růže Sir Paul Smith, turecký růžový olej, zelený čaj, fialky, magnólie, cedrpižmo

Kategorie:

květinová

od 390 Kč
od 587 Kč
od 644 Kč
  • 30.10.14

První letní rána, záhon u babičky a v něm růžové růže, ještě omámené ranní rosou.
Ach, ta vůně je tak identická a krásná. Bohužel má velice krátkou výdrž. Alespoň jeden flakonek na jaro/léto za to ale stojí!

Nahlásit
  • 25.12.12

Ani nie pol minúty po nanesení na kožu sa stratil liehový závan, jediný dôkaz, že ide o parfum, nie pobyt v májovej slnečnej záhrade. Od toho momentu sa neviem zbaviť pocitu, že stojím v tej našej pri konštrukcii s popínavou ružou s lupeňmi len jemne naružovelými. Toto je živá ruža - zatiaľ len princezná, podporená zelenými čajom s magnóliami. Fialky som necítila, naopak, zdá sa mi, že je tam trochu medu, alebo ten dojem vyvoláva rozlúčkový esenciálny ružový olej, strácajúci sa ako hmla po noci. Vo vlasoch a na oblečení vydrží veľmi dlho. Ak náhodou znovu túžite prežiť moment v nedeľu, po ktorej si pondelok pôjdete do školy už len po vysvedčenie a čakajú vás len dva mesiace bezstarostného voľna, tak Paul Smith Rose ho spoľahlivo pripomenie v pastelových farbách.

Nahlásit
  • 08.11.12

Vůně květů planého růžového keře, má nejoblíbenější vůně růže, svěží, ale samozřejmě že nedrží, ach jo.

Nahlásit
  • 19.11.08

S tímto parfémem se smíte ocitnout na prosluněné louce plné zdivočelých růžích. Vyberete si ten nejbohatší keř, jdete k němu a nos ponoříte do jednoho z květů. Spíše to bude keř růže šípkové, která má „divočejší“ vůni. Sedíte v zelené ale trochu seschlé trávě a čicháte, čicháte, až se postupně pročicháte k magnólii a dostanete se zpět na ten reálný gauč v obýváku. Na té provoněné louce totiž smíte být maximálně tři hodiny, ale i tak je to, myslím si, na růži výdrž. Nicméně ji chci, pro tu úžasnou autentičnost ale -díky zelenému čaji- NE přejemnělost, jaké některé růže bývají.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Paul Smith Rose

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Paul Smith Rose

Líbí se mi (110) 74%
 
Neutrální (32) 21%
 
Nelíbí se (7) 5%

Reklama


Reklama