Playboy Play It Wild for Her
 

Play It Wild for Her

Značka:

Playboy

Rok:

2015

Složení (ověřené)

HLAVA: bergamot, hruška, neroli
SRDCE: květ pomerančovníku, akord Coly (akord pomerančové Coly), rebarbora

ZÁKLAD: ambra, vanilka, fialka

Popis parfému:

Autorkou této vůně je Alliénor Massenet.

  • 28.12.16

Až na gýčový flakón s plastovým viečkom v podobe zajaca, je obsah vcelku prekvapivý. Dočkáte sa sviežeho, ale nie ulepeného šampanského s troškou korenia. Razanciou mi pripomína Guess Seductive a Beyoncé Rise. Je to príjemná a nositeľná vôňa na bežné dni a na osvieženie po sprche. Výraznejší syntetický tón som nezaznamenala. Play it WILD to zvláda veľmi obstojne. Výdrž je viac než dobrá, na drogériu 3-4 hodinky.

Nahlásit
  • 18.02.16

Play It Wild ke mne, stejně jako ostatní její sestřičky, připlula ve vlně vánočních dárečků - sama bych rozhodně zajíčkově lákání nepodlehla. Je taková…razantní, nadupaná, pubertálně energická, až mi to leze na nervy. Kdyby mi bylo 14, řekla bych, že jde o sexy, rafinovaný koktejl coly, pomerančů, zřejmě i snad všudypřítomné fialky (začínám na ní být pomalu alergická, je prakticky ve všem, co dostanu) a čehosi sladkého - píše se vanilka a nejspíš bych ji i odsouhlasila. Připomíná mi první seznamování s drogerií a teen deodoranty. Tehdy by tohle byla pravděpodobně jasná volba, o pěkných pár let později ale říkám rezolutní ne. Příliš divoké, příliš sladké, příliš prvoplánové.

Nahlásit
  • 07.09.15

Voní odlišně od ostatních playboy vůní. Nejvíce tam jde cítit pomeranč a pomerančová cola, díky ní je to takové štiplavější. Je sladko-kyselá a má celkem dobrou intenzitu a výdrž. …Ovocná bomba.

Nahlásit

Hodnocení parfému Playboy Play It Wild for Her

Líbí se mi (5) 56%
 
Neutrální (3) 33%
 
Nelíbí se (1) 11%

Reklama


Reklama