Infusion de Fleur d’Oranger

Značka:

Prada

Rok:

2009

Složení (ověřené)

Parfuméři:

Andrier Daniela

  • 08.03.13

Nikdy bych nevěřila, že by se mi oškrábaná suchá omítka mohla líbit - v kombinací se silně pudrovým pomerančovým květem, velmi jemným bílým mýdlem a kosatcovou ozvěnou z Infusion d´Iris opravdu ano. Vůně působí dojmem vypulírované čistoty…

Nahlásit
  • 19.10.11

Vona to ta Prada s jednoduchejma vůněma umí. Vyšije vám kosatcovku, tuberózovku i opoponaxovku že se nestačíte divit. Pomerančovej květ má nějakou rafinovanost těžce v paži. Chtěli jste pomerančovej květ, tak ho dostanete tak, jak ho máte nejradši a bez zbytečnejch kudrlinek okolo. Vzpomínáte na Fleurs d´Oranger od Lutense? Pomerančovej květ poskládanej z tuberózy a jasmínu tak, že první minuty úúúúžasný, dokonalýýý a pak flák ho, tuberózovej soliflor s nazdar. No tak přesně tohle tady nehrozí. Pomerančovej květ s jasmínem tady tuberózu k mýmu neskonalýmu štěstí tak otevřeně diskriminujou, že si ta mrcha nedovolí ani pípnout. A je to nektarový, medový šťavnatý, trošku mejdlový, totálně nesvěží, půvabný a přímočarý.
Infusion de Fleur d´Oranger je ale bestie nevděčná a sotva se začnete opájet, zdekuje se bez pozdravu. Takže doporučuju zvážit velký balení, nebo na to péct.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Prada Infusion de Fleur d’Oranger

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Prada Infusion de Fleur d’Oranger

Líbí se mi (20) 63%
 
Neutrální (8) 25%
 
Nelíbí se (4) 13%

Reklama


Reklama