Infusion de Tubéreuse

Značka:

Prada

Rok:

2010

Složení (ověřené)

tuberóza, petitgrain, červený pomeranč, dynamon

Parfuméři:

Andrier Daniela

Kategorie:

květinová, chyprově dřevitá

  • 22.10.13

Ľahká, čistá, svieža až transparentná. Kvetinkové mydlo, rozmočené a zabudnuté niekde v záhrade pri studni na pokosenej a uschnutej tráve. Súhlasím že nemá silu, priebojnosť a „gule“…ale nemyslím si, že každý parfém musí každý cítiť na kilometre. Niekedy človek rád siahne aj po niečom neutrálnom a upokojujúcom, no nie?

Nahlásit
  • 07.08.13

Infusion de Tubéreuse není ani pro sebevědomé ženy, které vědí, co chtějí, ani pro rebelky, ani pro romantické večery; tahle „infúze“ je pro opravdové sraby. Asi jako když někdo chce mít na polici tuberózovou vůni, aby se mohl kasat „já odvážný nosím tu zlou a nebezpečnou kytku tuberózu“, ale zároveň z ní má strach.
„Infúze“ je poměrně svěží, květinová, superlehoučká vůně s minimální siláží, ve které toho podle mě z tuberózy moc nezbylo. Pokud se s ní chcete vonět, doporučuju koupit rovnou to 400 ml balení, co je k mání, a následující postup: 15 hodin se ve vůni marinovat a poté se důsledně impregnovat. Velice vhodné jako dárek pro osoby, o kterých je známo, že to s aplikací parfému přehánějí.
Je to rozředěný, lehoulinký Fracas (něco jako „eau de eau de eau de cologne“), i s těma chlupatýma šlupkama z broskví, dohromady s krémovou tuberózou v Poupée, ale v mnohem méně koncentrovaném provedení.
Pěkná vůně to je, to zase ano, ale není to tak úplně to, co by člověk v kontextu mnohem intenzivnějších výluhů z kosatce a pomerančového květu čekal, a hlavně je to beznadějně homeopaticky naředěné.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Prada Infusion de Tubéreuse

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Prada Infusion de Tubéreuse

Líbí se mi (34) 68%
 
Neutrální (13) 26%
 
Nelíbí se (3) 6%

Reklama


Reklama