Infusion d'Iris

Značka:

Prada

Rok:

2007

Složení (neověřené)

mandarinka, pomerančový květ, galbanum, kosatec, kadidlo, benzoin, cedr, lentišek, vetiver

Parfuméři:

Andrier Daniela

Kategorie:

citrusově zelená

od 1469 Kč
  • 18.08.14

Kosatec, ostrý kosatec, konvalinky, narcisy a podobné květiny- čisté, ostré, živé a syrové, praští do nosu na samém počátku a drží se až do konce, který přišel poměrně brzy. Celé je to podbarvené nějakým krémovým pudříkem. Takto si představuji „čistou“ vůni… i když je té sebevědomé čistoty možná až trochu moc. Skutečně mi to evokuje jedovatou vůni některých květin, když se čerstvě uříznou.

Nahlásit
  • 16.08.14

Začiatok mi príde ako pánska kolínska, ale veľmi príjemná. Ako sa pridáva voňa pomarančovníka a mandarinky sa voňa mení na sviežu. Potom cítim prachovú fialku a fialky mám veľmi rada. Je taká milo elegantná, nevtieravá a v upršanom počasí mi „spravila“ lepšiu náladu.
Syn skonštatoval, že vonia ako šampón a mydlo, čo je pre mňa pozitívne, lebo mám rada vǒňu čistoty.

Nahlásit
  • 04.04.13

První vzoreček mi něco připomněl, něco povědomého,známého z minulosti. Jak tu někdo říká nějaký krém…ano je to tam.
Ale také je to plná náruč elegance a něžnosti. Vnímám často velmi různě. Někdy mi příjde víc květinová, jindy víc pudrová, jindy na mě vykoukne zelený tón,nebo cosi co bych určila spíš jako pánskou vůni.
Ale vždy je to příjemné,tělové a nekonfliktní. Je to opravdu univerzální vůně a těch 750ml si hodlám řádně vychutnat.

Nahlásit
  • 18.05.12

Ze začátku cítím hodně starý parfém, elegantní a pudrový, později mi příjde, že směřuje hodně do květinových tónů, pak dostává šmrnc a stává se svěží a jde cítit její lehkost.

Nahlásit
  • 21.09.10

Elegantní vůně pro každou příležitost, klidně i do kanceláře. Je drsná a zároveň křehká, silná a zároveň jemná. Má dobrou výdrž, přijde mi dobře zpracovaná, cena odpovídá kvalitě.

Nahlásit
  • 08.08.10

Jedna z nejpříjemnějších kosatcových vůní, které znám - nasládlý pudrově krémový dřevitý kosatec. Kadidlo a benzoin (což rozhodně nejsou mí oblíbenci)zůstali v hluboké ilegalitě…i když…př­íjemné suché tóny jsou možná jejich „práce“. Vůni bych řadila mezi vysoce elegantní - ale v podobě velmi nenápadné a klidné elegance. A jako bonus - perfektní výdrž.

Nahlásit
  • 03.03.10

Elegantní, svěží, pudrová.
Nivea; ta v kovové krabičce.

Nahlásit
  • 16.07.09

Jemná, ale nápaditá vůně, která zaujme. Nic v této vůni nebije do nosu, žádný ostrý start, i když jsou na začátku jsou jemně cítit citrusy. Kosatec se pěkně vine celou vůní od začátku do konce. Cedrové dřevo a vetiver dávají vůni dřevitě svěží nádech. Vlastně by to mohla být i pánská vůně, i když podle mého názoru na muže příliš sladká. Pro mě je to vůně poslední záchrany. Když je mi špatně od žaludku za všech vůní co mám, vezmu tuto. Je nekonfliktní a příjemná.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Prada Infusion d'Iris

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Prada Infusion d'Iris

Líbí se mi (335) 74%
 
Neutrální (84) 19%
 
Nelíbí se (32) 7%

Hodnocení odbornice

  • 17.10.10

Prada Infusion d'Iris je jeden z potomků kosatcové módní vlny, která se před pár lety prohnala parfémovým světem (a ještě stále doznívá, protože kosatec, je-li dobře udělaný, je vskutku úžasná složka). A je to přesně ten druh, který má většina milovníků kosatce ráda. Infusion d'Iris je velmi jemná, elegantní a působí luxusním dojmem. Je v...

číst více

Reklama


Reklama