Afshan

Značka:

Rasasi

Složení (neověřené)

HLAVA: květinové tóny
SRDCE: Koření

ZÁKLAD: ambra, dřevo

od 61 Kč
od 280 Kč
  • 12.11.13

Vlna zelených tónů retro rozjezdu přinesla nezapomenutelné mýdlo s vůní jasmínu československé produkce. Pro někoho stopka, ale znalá vývojových parfémových zvratů se zvědavostí vyčkávám, co bude dál. Po 10-20 minutách tu máme příjemnou změnu.

Nastupuje slunečná rozkvetlá louka s rozloženým prádlem na bělení. Svěží vítr odfoukl ostrou mýdlovost, bílé květy ožívají a zvedají své něžné hlavičky vzhůru pro pohlazení hebkým mošusem. Ten spolu se špetkou koření a jemnými dřevitými tóny vyčaruje nečekaný a neuvěřitelně podařený pudrový závěr s příchutí vanilky. Obláček čistoty držící se u těla s dlouho výdrží.

Velmi překvapivý parfém pro všechny příznivkyně tělových vůní, jen přežít ty úvodní minuty.

Nahlásit
  • 25.07.13

EdP. Zpočátku úderná, až laciná květinovka se dřevem. Potřebovala ovšem čas…a stačilo málo (cca 15 minut), aby se rozvoněla do hladkého a sladce dřevitého pomerančového květu s vanilkou.

Nahlásit
  • 13.04.13

Krátce řečeno: Amouage Dia Pour Femme za tři stovky. Stejná vůně teplého naškrobeného prádla. Taky mi jedním závanem trochu připomněl Esprit d´Oscar. Ale s Dia si je opravdu hodně podobný. Mě se ovšem moc nelíbí ani Afshan, ani Dia, neb z vůně prohřátého škrobu se mi nezřídka dělá nevolno.

Nahlásit

Hodnocení parfému Rasasi Afshan

Líbí se mi (31) 56%
 
Neutrální (18) 33%
 
Nelíbí se (6) 11%

Reklama


Reklama