Rasasi Attar al Mohabba
 

Attar al Mohabba

Značka:

Rasasi

Rok:

2007

Složení (ověřené)

HLAVA: bergamot, neroli
SRDCE: jasmín, ylang-ylang

ZÁKLAD: pižmo, santalové dřevo, styrax

  • 08.02.13

Velmi povedená, líbivá arabka. Sladkostí se v ní rozhodně nešetřilo, mě voní jako ty sladké, pouťové, pěnové řezy, které jsou různě barevné a tak sladké, až se vám svírají chuťové pohárky a brní zuby.
Já sladké ráda, takže si lebedím a v dohlednu určitě vůni pořídím. Ale nechci se unáhlit, protože to je přesně ta sorta vůní, které se ukážou až po častějším nošení a mohou začít velmi obtěžovat a dráždit žaludek. Pokud v sladkosti nemáte žádný limit a chcete přitažlivou a ne příliš známou vůni, která by se dala z fleku vypít jako sladičká šťáva, s koupí na slepo bych se nebála.

Nahlásit
  • 15.06.12

Těšila jsem se a rovnou si objednala celé balení. Lehce mě Attar zklamal. Měl připomínat Cacharel Amor Amor s lepší výdrží, ale podle mě se spíše podobá Chopard Wish a ten znám, čili překvapení se nekonalo. A výdrž, průměr. I když je pravda, že na každé kůži se může vůně lehce lišit i držet. No co už, od té doby raději první vždy vzorek.

Nahlásit
  • 07.06.12

EdP. Luxusní arabská cukrovinka - mezi vanilkou a medem se schovává sladké ovoce (pomeranč) a něco málo kytek (pomerančový květ). Vůně je to velice noblesní, rozhodně není nijak přeslazená ani ulepená - po rozvonění má nádech suchého čerstvého sena, které sladkost velice úspěšně tlumí. Typově i voňavě podobná Amor Amor či Nině (červené jablko) - ale ve vyšším levelu.

Nahlásit

Hodnocení parfému Rasasi Attar al Mohabba

Líbí se mi (34) 83%
 
Neutrální (7) 17%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama