Reb’L Fleur

Značka:

Rihanna

Rok:

2010

Složení (neověřené)

červený rybíz, švestky, šťavnaté broskve; havajský ibišek, fialka, tuberóza, kokosová voda vanilka, ambrapižmo

  • 30.10.14

Po aplikaci na kůži mě do nosu poprvé praštily ostružiny. Zralé, ale kyselé. Zpoza začíná přicházet kokosová voda a broskve. Nenápadně se do pár minut příjemně rozvoní a vůně se najednou stává hladší, příjemnější. Přesto to není kokos, který bych snědla. Není to moc gurmánská vůně, řekla bych. Po celou dobu cítím ibišek, stydlivý, stojící v pozadí vůně.
Konec uhladí na můj vkus až příliš syntetická vanilka.
Výdrž má neskutečnou, na oblečení především. Muži chválí, je v ní cosi přitažlivého - sladkého.
Není to klasická drogérkovka a rozhodně to není vůně pro zralou dámu.

Nahlásit
  • 28.11.12

Snažím se najít v Reb´L Fleur podobnost s Angelem. Hledám a pídím se po stopách této legendární vůně, kterou mám spjatou s pačuli a zemitostí. Ta zde ale není. Je zemitá, ale jiným způsobem. Na vanilkovém základě se příjemně nesou ovocné tóny doplněné květinami. Sladká je trochu více, ale nepůsobí přeslazeným dojmem. Připomněla mi jemně ovocné bonbónky, které mají uvnitř krémovou kakaovou náplň. Kokos je také znatelný. Dle mě se jedná o velmi „chutnou“ vůni. Hutná, hřejivá a lahodná. Postupně se Angelovi začne podobat, a to když ustoupí ovoce. Stále tam ale není dostatek čokoládovosti a té Angelovské velmi specifické temnosti a těžkosti. Je tady ale příjemná ambra. Semišové šimrání a ta chuť, mňam .) Postupně nabírá pudrový odstín. Doporučuji ji všem, kterým vadí v Angelovi právě ta silná zemitost (pačuli). Reb´L Fleur je univerzálnější a více ženská. Lehčí, něžnější a celkově šťavnatější. Vůně je povedená a jistě se bude líbit. Výdrž hodnotím jako dobrou.

Nahlásit
  • 13.07.11

Tak na tuto vůni jsem byla hodně zvědavá, pro Rihannu mám velkou slabost. Po dlouhatánské době jsem si koupila vůni naslepo, ještě k tomu ne za hubičku.
Na fragrantice jsem četla recenze jako divá, přirovnávali ji k Miami Glow(měla jsem a podoba dle mého názoru není) od Lopezky, pěli chvalozpěvy.
Voní to dobře! Jelikož znám Scent od COstumeNational a chlípnou vůni ibišku tak jsem byla natěšená …hehe…fakt tam je. Miluju vůni kokosu, taky tam je. Kokosová sprška jak je ve složení, jen surový kokos prolínající se celou tou směsicí exotických pochoutek, úplně na mě vybruje energie Barbadosu, jeho nádherné a bohaté fauny a zároveň i krutosti bytí pro starousedlíky…
Jak psala Jerry, také si troufnu přirovnat k Angelu, ibiškovému Angelu s kokosem(žádná syntetika!), výdrž celý den, do prostoru jde festovně.
Minimálně za zkoušku, milé dámy, stojí. :wink:

Nahlásit

Hodnocení parfému Rihanna Reb’L Fleur

Líbí se mi (43) 66%
 
Neutrální (15) 23%
 
Nelíbí se (7) 11%

Hodnocení odbornice

  • 31.07.13

O Reb'l Fleur bych neřekla, že je gurmánská, ale takový ten uhlazený charakter má také. Nejvíc za to může kokos s vanilkou, ve směsi s ovocem z toho ovšem ze začátku vychází sladká žvýkačka. Docela dobrá žvýkačka, podotýkám, ale nic, co bychom necítili už tisíckrát. Sladká, ovocně vanilková vůně pro náctky. Ani toho kokosu tam bohužel není...

číst více

Reklama


Reklama