Parfémy Rituals

Holandská značka Rituals působí na českém trhu už 14 let. Oblíbená značka byla založena v roce 2000 a postupně expandovala do celého světa. Jako první kosmetická značka na světě spojila výrobu kosmetiky s produkty pro domácnost. Přírodní vůně v sobě snoubí exotický nádech a přináší jedinečný... Více o značce >

Rituals v našem magazínu

Více o značce Rituals

Holandská značka Rituals působí na českém trhu už 14 let. Oblíbená značka byla založena v roce 2000 a postupně expandovala do celého světa. Jako první kosmetická značka na světě spojila výrobu kosmetiky s produkty pro domácnost. Přírodní vůně v sobě snoubí exotický nádech a přináší jedinečný pocit relaxace. Jak už název napovídá, použití jakéhokoliv kosmetického kousku Rituals představuje jedinečný rituál pro vaše tělo i mysl.

Filozofie značky Rituals je velmi jednoduchá. Vychází z toho, že štěstí lze dosáhnout každý den. Pomocí kvalitní přírodní kosmetiky si tak můžete vytvořit své malé rituály při běžné péči pleť i tělo každý den.

Nabídka značky Rituals zahrnuje:

Rituals přináší pestrou škálu kosmetiky, která pečuje o pleť i tělo. Na své si přijdou nejen ženy, ale také muži a děti, které najdou v nabídce Rituals kosmetiku určenou přímo pro jejich citlivou pokožku. Značka nabízí také dárkové sady, které jsou velmi oblíbené a limitované edice. Vyjma toho můžete nakoupit také vůně, která vám zpříjemní a zútulní bydlení.

Kde zakoupíte?


Kosmetiku Rituals zakoupíte v e-shopu značky nebo v kamenných prodejnách Rituals.

Diskuze o této značce