Roberto Cavalli Eau de Parfum

Značka:

Roberto Cavalli

Rok:

2012

Složení (neověřené)

Parfuméři:

Turner Louise

Kategorie:

orientální

  • 16.11.12

Pomerne výrazná sladká vôňa. Vôňa je hustá, dôrazná, neústupná.

Nahlásit
  • 14.03.12

Myslím, že kdo má rád Alien či Sabatinku , bude se mu líbit.Po dvou hodinách se mi rozležela do pomerančového květu a vanilky což mi bylo příjemné.A parfém je i držák…volila bych na večer i na zimu…

Nahlásit
  • 22.02.12

Prirovnanie k Elie Saab ma trochu prekvapilo. Elia Saab je velmi trpka, hlavne spociatku prudko medikamentozna :), ostra kvetinovka. Prorovnanie k Alienovi mi uz pride trefnejsie, aj ked identicke rozhodne nie su. Ano, Roberto Cavalli EDP je opulentna, nastojciva vona predovsetkym pomarancoveho kvetu, ktory je pre mnohych kontroverznou zlozkou (vratane mna). V tejto kompozicii s vanilkou a ostatnymi zlozkami na mna posobi az neznesitelne. Urcite nebude patrit k univerzalnym a neskodnym vodam :)

Nahlásit
  • 20.02.12

Vůně patří k těm výrazným, typově bych přirovnala s Elie Saab - velmi opulentní pomerančový květ s přídavkem koňaku a vanilky a sladkosti navrch takže podle mého nostu zkouzává až ke gurmánským vůním (jakoby tam někdo přilil trošku Frapinu) na mé kůži se chová nevyzpytatelně, někdy se rozvoní pěkně a někdy bohužel ne - na tom má ale asi vinu moje chemie, komu se líbí vůně typu zmiňované Elie Saab, Alien nebo Venezia ať určitě vyzkouší.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum

Líbí se mi (135) 74%
 
Neutrální (24) 13%
 
Nelíbí se (23) 13%

Reklama


Reklama