Fleur d'Eau

Značka:

Rochas

Rok:

1996

Složení (neověřené)

HLAVA: černý rybíz, meruňka, meloun
SRDCE: ylang-ylang, konvalinkafré­zie

ZÁKLAD: santalové dřevo, vetiver, pižmo

Kategorie:

květinově zelená

  • 21.10.15

Tento parfémový skvost si hýčkám. Mám nejspíš poslední exemplář na Zemi :-) Poslední kapky, které prolétly ranním oparem nad loukou. Bosky se necháte omámit tou nadpozemsky avatarskou vůní. Žhavé slunce nemá šanci dostat se přes tento lahodně osvěžující koktejl. Všechny ingredience se perfektně doplňují a podporují jedna druhou. Naprosto bezchybná záležitost.

Nahlásit
  • 15.03.14

Tohle je učiněná nádhera. Opět jedna z mých nostalgických vůní. Není nikde k dostání!!!!! Proč? Flakon sám o sobě je tak nádherný, vůně květinově - vodní, na mě trochu zapudrovaná. Při přičichnutí se mi vybaví krásné svěží letní ráno, u lesa palouček a na něm tančící víla, svítí sluníčko, všichni se smějí a já se nechci probudit do reality.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Rochas Fleur d'Eau

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Rochas Fleur d'Eau

Líbí se mi (47) 80%
 
Neutrální (8) 14%
 
Nelíbí se (4) 7%

Hodnocení odbornice

  • 05.04.08

V polovině devadesátých let jsme si jednou s mámou udělaly výlet do Prahy. Byla to ještě taková skoro porevoluční léta… v té Praze už možná ne, ale v našem ospalém okresním balíkově vždycky plynul čas pomaleji. Šly jsme se podívat do Kotvy, kde byla dole v přízemí velká kosmetická a parfémová sekce - několik ‚ostrůvků‘ s parfémy obehnaných...

číst více

Reklama


Reklama