Rochas Madame Rochas (1989)
 

Madame Rochas (1989)

Značka:

Rochas

Rok:

1989

Složení (neověřené)

HLAVA: pomerančový květ, kručinka, zimolez, neroli
SRDCE: ylang-ylang, tuberóza, jasmín, kosatec, bulharská růže
ZÁKLAD: santalové dřevo, cedr, vetiver, pižmoambra

  • 01.09.15

Mýdlovo - tužidlová (spousta pižmovek pro mě jsou tužidlové) :D mírně kořeněná vůně. Mýdlo není ostře nepříjemné, cítím i nějaké květiny, vůně je spíše teplá. Věk spíše od 30+

Nahlásit
  • 24.08.13

INTENZIVNÍ vůně mýdla. Ale ne takového toho starosvětského zatuchlého mejdlíčka; je to velký kus krémového mýdla Balea s pižmovou sladkostí navíc. Vůně mýdlové čistoty. Ale ne sterilní. Aldehydy a pižmo s excelentní výdrží.
Ze začátku je ten úder opravdu silný, doporučuji lehkou ruku. Pak se vůně trochu ztiší a už tak nekřičí do okolí. Lavíruje mezi čisťounce bílou vymydleností a archaickou surovou mýdlovostí z let minulých. Takovou vůni bych si mohla pořídit jen tak z rozmaru jako součást svojí večerní toalety. Na doladění pocitu vycíděného těla.
Přesně takhle by voněla krémová tableta Dove, kdyby ji vyráběli před sedmdesáti lety. Vůně paní domu v saténovém župánku a s načesanými vlasy. Je bílá, čistá (nikoli dezinfikovaná), tělově hřejivá, přítulná, ale velmi důstojná.

Nahlásit
  • 23.07.10

Především velmi, ale velmi chválím flakón! Nevím, jak jiná balení, ale 50 ml do ruky padne jak ulité. Elegantní, jednoduchý a přitom noblesní.
Pochopitelně - základní charakteristika vůně - mýdlová.
Začátek je svěží a skoro bych řekla až hořký… úplně vzadu v nose cítím vůni neroli, aroma oleje od Saloosu :o).
Následuje směs vonných květin… cítím především tuberózu.
Je to klasická mýdlová vůně, zajímavý je na ní, řekla bych, ten základ. Není tam nic, co by budilo dojem tepla - žádná vanilka, žádná ambra. Základ je právě poměrně hořký a „studený“.
Přesto vůně působí ženským a jemným dojmem. Mýdlo vás neutluče a vzhledem k tomu, že oficiálně je teď dostupná pouze verze EDT, tím spíš bych se této vůně nebála. Ideální bude na celoroční a denní nošení. Na kůži zanechává jemnou, ale přesto patrnou vůni čistoty a budete dělat skutečně elegantní a solidní dojem. Závěr, úplný dojezd vůně… to je jemný a krásný santal.

Nahlásit

Hodnocení parfému Rochas Madame Rochas (1989)

Líbí se mi (40) 66%
 
Neutrální (14) 23%
 
Nelíbí se (7) 11%

Reklama


Reklama