Muse

Značka:

Rochas

Rok:

2011

Složení (neověřené)

bergamot, pomerančový extrakt, banánové listy, mango, broskev, narciska, pomerančový květ, skořice, styrax, Ambrarom, santalové dřevo, vanilka, bílé pižmo

Parfuméři:

Duriez Jean Michel

Kategorie:

květinově ovocná

  • 05.09.12

Mírně gurmánská kombinace jemných zelených a zralých banánů s ještě jemnějšími květinami (patrné jsou narcisy, ale nejsou tam samy - i fialka se mihla). Postupně vůně pižmově zesládla a vůně se celkově uhladila do podoby skoro až tělové vůně. Působí dojmem jisté uvolněnosti - vyzařuje z ní klid a pohoda. Důkaz toho, že vůně může být nejen líbivá, ale zároveň i velmi originální.

Nahlásit
  • 08.05.12

Opět jsem se zvráceným potěšením propadla hazardu a po dlouhé době, kdy jsem si nic nekoupila, jsem si objednala Muse de Rochas na slepo. Složení bylo lákavé. Flakon nádherný. A vůně… Trpké nezralé banány s bergamotem a trochou manga se postupně odlehčují narciskami a pomerančovým květem a potom zesládnou styraxem a vanilkou a troškou skořice, paráda, zvláštně hořko sladká vůně jako vzpomínka na Afriku,slušná vý­drž.

Nahlásit
  • 24.04.12

Něčím se zcela vymyká dosavadním novinkám a měla-li bych ji přirovnat k jiné vůni, nenašla bych podobnou. Překvapila mne velmi pozitivně. Banánový akcent je patrný ihned od počátku. Dlužno dodat, že v některých parfémech toto ovoce může působit mírně „acetózně“, avšak zde je mistrně promícháno s jasně rozeznatelným mangem a decentní vanilkou. Celkově působí nesmírně uklidňujícím dojmem, snad i něžným, s docela maličkým nádechem rozvernosti. Ačkoli je popisována jako svěží, vnímám ji spíše jako šťavnatou jarně - podzimní vůni, která dodá optimismu a sluníčka do chladných rán. Závěr je ve znamení vanilky a skořice, netěžké, nedusící, veselé. Drží se u těla, kde vytváří obláček křehké rozvrkočenosti, jako kdyby nositelka svým ranním výběrem říkala: dnes mám dobrou náladu, nic mne nerozhází a chci si hrát.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Rochas Muse

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Rochas Muse

Líbí se mi (19) 66%
 
Neutrální (8) 28%
 
Nelíbí se (2) 7%

Reklama


Reklama