Miraj

Značka:

S.A.C.K.Y

Rok:

2016

Složení (ověřené)

HLAVA: citron, pomeranč

SRDCE: madagaskarská vanilka, mandle, limeta
ZÁKLAD: jasmín z Grasse, citronrum

Popis parfému:

Autorkou této vůně je Elisavet Isabella Sacky.

  • 14.02.17

Tak to je krása. Grog, podávaný na terase luxusní horské chaty v šálku z čínského porcelánu, tak tenkého, že proti slunečním paprskům doznívající zimy je skoro průsvitný. Ale pozor, není to grog, jak jej známe z obyčejné hospůdky. Je to spoustu tenoučkých plátků citronů, limetek a pomerančů, je to kapka kvalitního rumu zlaté barvy - tenhle rozhodně viděl plachetnici jinde než na etiketě. Slazený třtinovým cukrem a vanilkovým extraktem. Je to tak dobré, že si dáte ještě, až z toho usnete a zdá se Vám o krajinách, odkud ten rum pochází. Kráska veliká.
Výdrž vypadá velmi slušně.

Nahlásit
  • 10.01.17

Zprvu citrónovo-pomerančová vůně, velmi podobná vůni tvrdých kyselých bonbónů z mého dětství - těch ve tvaru žlutých a oranžových půlměsíčků mandarinek, v pytlíku se vždycky po čase slepily do jedné veliké hroudy :) . Potom se přes fázi (až relaxační), kde cítím něco jako grog s citrusy (ale jen s malilinkým náznakem rumu), přenesu do Martuliny fáze pomerančových želé-půlměsíčků v čokoládě. Nebo spíš hladkého vanilkovo-mandlového hustého mléka s doznívajícím citrónovým „grogem“. Vanilka je hebká a mandle jsou zbavené hořkosti. Začátek je spíše svěží, než gurmánský. A jedlý konec není vůbec přeslazený. Drží se spíše u těla a výdrž je slušná, i když samozřejmě více drží vanilka, než citrusy. S unisexem souhlasím.
 http://altairaltair.sweb.cz/drops.jpg

Nahlásit
  • 28.12.16

Miraj se na mně rozložila jako věrná vůně čokoládových půlměsíčků s pomerančovou náplní (vzpomínka z mládí - ani nevím, jestli se ještě vyrábějí). A nebo jinak - kandovaná pomerančová kůra a čokoládové figurky na vánočním stromku, plněné fondánem s mandlovou příchutí. Rum jsem nenašla. Přes „jedlé“ složení není Miraj nijak přeslazená a určitě si ji dovedu představit jako unisex.

Nahlásit

Hodnocení parfému S.A.C.K.Y Miraj

Líbí se mi (25) 89%
 
Neutrální (3) 11%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama