Salvatore Ferragamo Pour Homme

Značka:

Salvatore Ferragamo

Rok:

1999

Složení (neověřené)

HLAVA: brambořík, kmín, africká pelargónie, fíkový list, grep, neroli, brazilské růžové dřevo
SRDCE: karafiát, kosatcový kořen, jasmín, růže, kardamom

ZÁKLAD: kůže, santalové dřevo, pižmo, větvičník, vetivercedr

Parfuméři:

Mary Jean Pierre

Kategorie:

květinová, chyprově dřevitá

od 94 Kč
od 19 Kč
od 509 Kč
  • 09.01.12

Do této pánské toaletky bylo namícháno snad vše,co parfumérovi z předchozí alchymie zbylo.A že toho nebylo málo.A tak začal experimentovat.Jako když pejsek z kočičkou dělali dort.Cítím,že je tam zastoupeno všechno:počínaje citrusy,náznaky květin,něčeho do sladka (možná fík,brambořík?)a výsledný dojem je ,že to není žádný trhák ani vyložený propadák.Jen vůně ,která splňuje kritéria, že se nebudete vzdalovat průměru,ale výšiny jsou v nedohlednu.Snahou určitě bylo hodně se odlišovat od toaletních vod středního proudu.Je to taková konzumní polévačka ,která Vás rozhodně asi nenadchne ale pokud budete chtít srovnání,těžko se hledá příklad. Rozhodně se dá unosit ve všední den ,bez obav,aby jste se neztrapnili.Není řvavá,provoka­tivní,ve stylu …tady jsem,tak si sedněte na zadek…Ale,co mě zaujalo ,byl krásně přetočený flakon,takové zakroucené sklo,což se nevídá tak často.Doporuče­ní?Možná pro nekonfliktní jedince,kteří se ve vůních neorientují a nemají páru o tom ,že existují jiné nářezy…I když tato má ocenění Fifi roku 2000…Je to jen můj názor..Nikomu ho nevnucuji.

Nahlásit
  • 26.02.10

Nos: Jacques Polge
Složení
Hlava:
Růžový a žlutý grapefruit, fíkové listy, brambořík, kakost.
Srdce:
Kardamom, hřebíček.
Základ:
Vetiver, cedr, santal, mošus.

Netuctová pánská vůně s velmi dobře hodnocenou výdrží. Rozvíjí se poměrně rychle přes ovocný začátek se zvláštními květinami do kořeněno-dřevité podoby.
Naslepo (jako dárek) bych ho nekoupila, sice typuji, že většina mužů ho bude považovat za velmi podařený, ale určitá část ho rozhodně odmítne (fík, brambořík, hřebíček… to nejsou univerzálně líbivé složky).

Nahlásit

Hodnocení parfému Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo Pour Homme

Líbí se mi (6) 50%
 
Neutrální (4) 33%
 
Nelíbí se (2) 17%

Reklama


Reklama