Shiseido Féminitè du Bois
 

Féminitè du Bois

Značka:

Shiseido

Rok:

1992

Složení (neověřené)

HLAVA: zázvor, skořice, hřebíček

SRDCE: švestka, broskev, pomerančový květ, fialka

ZÁKLAD: cedr, santalové dřevo, vanilka, benzoin

  • 26.09.10

Nejdřív fernet - drsoň, pak nasládlá švestka s kořením - hlavně hřebíček je v hodně suché podobě výrazný. Pak nové koření - mleté a suché. A nakonec skořice - opět suchá. Prostě kořeněná skořicovka par excellence!!!

Nahlásit
  • 11.06.09

Hurá,
konečně vím jak voní cedr.
Když se kamarádi před lety vrátili z expedice po Maroku. Dostala jsem od nich několik dárků jako cenu útěchy, protože jsem s nimi nemohla jet. Mezi dárky byla také spona do vlasů z cedrového dřeva a pravá cedrová šiška. Snažila jsem se vyčichat v nich tu všemi oslavovanou vůni - no něco slaboučkého jsem tam našla, ale nebyla jsem si jistá co to bylo, až teď kdy jsem to srovnala s touto vůní jsem došla k závěru, že to bylo to ONO.
Vůně začíná švestkami se skořicí, na první přičichnutí jsem dostala silnou chuť rozmačkat si čerstvé švestky s cukrem, skořicí a zahřát. Postupně švestka mizí a zůstává vůně cedrového balzámu.
Vůně se drží při těle, nejdříve jsem si myslela, že výdrž je prachmizerná, ale pak jsem s údivem zjistila, že ji dokáži na kůži identifikovat i po osmi hodinách.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Shiseido Féminitè du Bois

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)

Hodnocení parfému Shiseido Féminitè du Bois

Líbí se mi (86) 74%
 
Neutrální (17) 15%
 
Nelíbí se (13) 11%

Reklama


Reklama