Sisley Soir de Lune
 

Soir de Lune

Značka:

Sisley

Rok:

2006

Složení (neověřené)

HLAVA: citrus, koriandr, nové koření, muškátový oříšek
SRDCE: růže, mimóza, další květiny, broskev
ZÁKLAD: mech, pačuli, med, pižmo, santalové dřevo

Kategorie:

chyprově květinová

od 198 Kč
od 521 Kč
od 1627 Kč
od 2280 Kč
od 2690 Kč
  • 02.11.14

Naprosto úúúúžasná vůně! Silná, jedinečná, velmi netuctová, u které máte (i díky ceně, bohužel) jistotu, že jí nebude navoněná půlka tramvaje! Nástřik - naprostá smršť, radím proto pár desítek vteřin počkat. První nastupují kysele vlahé tóny, trochu mi to připomínalo vůni čerstvě upečeného ovocného koláče s angreštěm. Postupně se přidávají vůně vzácných dřevin, koření, vůně nabírá trochu, ale opravdu jen nepatrně, sladkosti. Je stále velmi ostrá, svíravá, kovová a zároveň zemitá a pronikavě omamná. Ano, uznávám, někomu v ní zazní i trochu desinfekční tón. Po několika hodinách zůstává stejně intenzivní, proto pozor - až si váš nos zvykne, hrozí předávkování a okolí by to nemuselo hodnotit kladně. Je to vůně, která jednoznačně vyčnívá z davu. Asi bych byla opatrná a do práce bych si ji nezvolila, stejně tak bych ji nevzala s sebou k vodě nebo na túru do hor. Je to vůně luxusní, možná by se dalo říci i trochu agresivní, a proto určená pro dny a okamžiky, které si chcete zapamatovat.

Nahlásit
  • 31.07.13

Narozeninová vytoužená vůně, podobná Palomě Mon Parfum s větším množstvím koření, medu, ale nepřipadá mi tolik „lesní“ jako Paloma, až na konci. Lidé chválí, zato můj muž cítí dezifenkci, kterou já nikoli. Každopádně luxus, drží dobře na kůži i oblečení, Sisley prostě umí.

Nahlásit
  • 29.04.12

Dostala mě. Chvíli drsná chypre dáma, se vším tím jehličím, dřevem a kovem. A pak. Nečekaně. Změna rytmu. Nohy až klopýtnou v tom šoku, jež mění se v naprostý úžas. Med. Drsná dáma je pryč, a na parketu je někdo zcela jiný. Nemůžete od ní odtrhnout oči, svou elegancí si všechny podmaňuje. Sebejistá, krásná, dokonalá. Soir de Lune.

Nahlásit
  • 24.01.12

Jen ten, kdo má odvahu
smí překročit
práh lesa.

Za měsíční noci
vlhkost mechových polštářů
pod nohami
postříbřený úplněk
na rozechvělých hladinách
zurčícího
pramene.

Starý zámek s kovanou branou
zapomenutý klíč
váza rudých růží
obtěžkaných
medovou sladkostí
 vůně.

Hluboký spánek

A nocTak a ještě jednou prozaičtěji:
větvičník, voda (zurčící), kov, růže, med, chlad, zlatavý táhnoucí se med (neulepený)

  • pozor, tahle vůně není pro slabé povahy
  • má ohromnou sillage i výdrž
Nahlásit

Vlastnosti vůně Sisley Soir de Lune

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Sisley Soir de Lune

Líbí se mi (165) 63%
 
Neutrální (49) 19%
 
Nelíbí se (46) 18%

Hodnocení odbornice

  • 16.04.08

Po dlouhé době jsem se konečně dostala k vyzkoušení Soir de Lune na kůži. Na papírku se mi moc nezdála, ovšem takovéhle vůně je nutné zkoušet na kůži, jinak se správně nerozvinou; označila jsem ji tehdy za vlhce dřevitou, trochu květinovou a trochu kořeněnou, a ne moc harmonickou. Vlhké dřevo zůstalo, nevhodné poznámky k harmonii si však po...

číst více

Reklama


Reklama