Stella

Značka:

Stella McCartney

Rok:

2003

Složení (neověřené)

HLAVA: růžová esence, pivoňka, mandarinka

SRDCE: absolutní růžová esence, dřevitá ambra
ZÁKLAD: ambra

Kategorie:

květinově ovocná

od 944 Kč
od 1279 Kč
od 1189 Kč
od 1749 Kč
od 1160 Kč
  • 24.02.12

Hned na uvítanou vás Stella obklopí vůní růže a pivoňky. Za chvilku se přidá i sladká mandarinka, která květiny pěkně doplňuje. Mandarinka a pivoňka si však dají velmi rychle zpátečku, než se nadějete, zmizí docela. Na ruce mi potom zůstala růže v kombinaci s něčím, co voní velmi podobně jako plastelína. Rozhodně to však není rušivé, naopak to růži ozvláštňuje. Na úplném konci pak cítím růži v kombinaci s dřevitou ambrou. Vůně je velmi zvláštní, neobvyklá a určitě ne pro každého. Rozhodně ji nedoporučuji kupovat naslepo. Výdrž je velmi dobrá. Flakón mohl být více originální, tahle vůně by si to zasloužila.

Nahlásit
  • 30.01.12

Stella je nádherná vůně, původně jsem si jí koupila téměř naslepo, ale čím déle ji mám, tím krásněji mi voní.
Hlavní sloužkou jsou samozřejmě růže, osobně cítím pak trochu něco štiplavého (nevím, jestli je to ambra, ale vlastně mi to přijde trochu jako nějaká orientální dřeva), což však vůni dodává její originalitu a nezaměnitelnost.
Stella není nijak přeslazená, je decentní, spíš bych jí viděla na zimní.
Výdrž na mě má velmi dobrou…

Nahlásit
  • 12.06.11

Pokud hledáte vůni snoubící v sobě romantiku s elegancí a navíc máte rády růže, pak je dobrou volbou Stella!
V designově velmi povedeném flakonu se vám nabízí vůně, která spolehlivě splní všechny tyto požadavky a ještě jako bonus nabídne skvělou výdrž.
Růže něžná, ještě téměř poupě, s růžovými lístky orosenými duhovými kapkami. V romatických letních šatech … … ženská … něžná … uklidňující
V kostýmku … … ženská … okouzlující … rafinovaná
Stella a její variace, pouze si vybrat. Pokud ji zvolíte za svou společnici, neuškodí malinko uvážlivosti co se týče outfitu. Přeplácanost výraznými doplňky s ní ladit moc nebude. Stella je v podstatě jednoduchá, ale silná vůně. Žádná strohost ani upjatost, její srdce je měkké jako náš oblíbený polštář a nedá jí příliš mnoho práce, aby si vás omotala kolem prstu.

Dominantou této vůně je především růže. Je to skutečná růžová esence, ovšem ke slovu se celkem významně hlásí i pivoňka, dodávající Stelle ještě více romantičnosti a kulatosti.
Nebojte se nosit Stellu kdykoliv budete mít chuť. Nezáleží na počasí ani na ročním období. Je krásná vždy!

Nahlásit
  • 31.10.10

sladšia,korenisto-kvetinová, trošičku ostrejšia vôňa s trochu Cartierovským „spodkom“,ale to sa mi možno len zdá.. :)Každopádne je to velmi elegantná , „charakterná“ voňavka,nie pre každú ženu…

Vydrží velmi dlho ! Naozaj .Dajte si to na šaty,no a ešte po praní a žehlení ju budete cítiť !!

Nahlásit

Vlastnosti vůně Stella McCartney Stella

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Stella McCartney Stella

Líbí se mi (107) 71%
 
Neutrální (35) 23%
 
Nelíbí se (8) 5%

Hodnocení odbornice

  • 24.07.07

Ostřejší květinová vůně s ovocem, tak trochu svěžest nějakého mycího prostředku na nádobí, ale nemyslím to pejorativně - jen se snažím přiblížit, co asi můžete čekat Dá se předpokládat, že na ruce se rozvoní jinak a bude víc cítit růže. Nutno zkusit. Také jsem na papírku postrádala pudrové tóny, které bych čekala od ambrového základu.

číst více

Reklama


Reklama