Wonderstruck Enchanted

Značka:

Taylor Swift

Rok:

2012

Složení (neověřené)

divoké bobule, maracuja, růžový mák, pivoňkové spirály, champakové okvětní plátky s cukrovou glazurou, frézie, bílé pižmo, vanilka, světlá dřeva

Parfuméři:

Chaillan Jean Marc, Dong Loc

od 490 Kč
  • 12.08.14

Neubráním se srovnání s Fancy. Stejně propracovaná krabička i flakon, na první pohled je znát, že si tvůrce dal práci a velmi se snažil vše dotáhnout k dokonalosti.
Na rudém podkladu je zlatý vzor i písmo a šedavý vzor ve stylu romantismu, vybavuje se mi dnes už pamětnický seriál Markýz de Bois Dorré, zařízení jeho zámku, potisk tapet i to krásné písmo, celá krabička jakoby vypadla ze zámku Bois Dorré. Na jedné straně je foografie modelky v červených šatech, sedící v historickém křesle. Ty šaty mohly být více stylovější, ale oceňuji, že slečna má vcelku příčetný výraz a vše se obešlo bez laciností typu odhalené popředí či pozadí.
Flakon je prostě božský a dokonale souzní s vůní. Připomíná mi byzantskou nádheru a styl. Červený základ je potažen šedavou perletí, stejného odstínu jako vzor na krabičce a proti světlu je flakon kravě rudý. Zlaté tepané víčko zdobí čtyři přívěsky v podobě růže ,lístku, slzy a ptáčka, nádhera, která mne uchvátila. Flakon zaujal čestné první místo na mém žebříčku nejkrásnějších flakonků.
Vůně je opojně sladká, až hříšná,opravdu by takto mohla vonět vznešená markýza, krásná, nevinná, ale i šlechtična smyslná a plně ženská. Červená barva je hlavní vjem, červené bobule, pivoňka, trocha purpuru maracuji, to všechno je v ní obsaženo a pak champaca ,příjemně dráždivá,ovocně orientální (to není ze mne, to je popis vůně stále zeleného stromu z čeledi magnolií). Vše zahaluje vanilka a jemná dřeva i ta cukrová glazura ze složení se dá rozpoznat. Dohromady to celé působí dojmem bílé čokolády, zalité máslovým karamelem. Ano, je to gurmánka, je to sladká gurmánka, je to našňořená cukrárna, ale chová se velmi vybraně a myslím, že záleží na její nositelce, jestli bude dnes za stydlivou sladkou princeznu nebo za svůdnou hraběnku, obojí je s touhle vůní možné.

Nahlásit

Hodnocení parfému Taylor Swift Wonderstruck Enchanted

Líbí se mi (11) 79%
 
Neutrální (2) 14%
 
Nelíbí se (1) 7%

Reklama


Reklama