Santal Blush

Značka:

Tom Ford

Rok:

2011

Složení (neověřené)

masala, skořice, římský kmín, pískavice, mrkvové semínko, jasmínový absolut, růžový absolut, ylang-ylang z Madagaskaru, australský santal, benzoin, agar, pleťové pižmo

Popis parfému:

řada Private Blend

od 3975 Kč
  • 02.03.14

Santal - čistý, sladký, máslový až „mastný“. Postupně se máslovost vytratila a objevily se výrazné suché, jen jemně kořeněné, tóny sluncem rozpálené pouště. Název slibuje santal.....a santalu je ve vůni vskutku požehnaně.

Nahlásit
  • 01.02.12

Tom Ford: Santal Blush

Na světě existujou dva druhy lidí. Ti, kteří nemají rádi santalové vůně a Ti, kteří zkusili Santal Blush. Jemností pokožky vymazlenej santal. Tohle je Sergův Santal de Mysore pour femme doplněn fordovskou drzostí. S touhle vůní si někdo neskutečně vyhrál, a rozhodně to neříkám jen proto, že moje kůže santal nekriticky zbožňuje. Když mrknete na složení, který jako vždy vypadá nesmírně vystajlovaně a možná až úporně a potom čichnete k tomu, co máte na pokožce, tak vám nejspíš docela spadne čelist. Nepochopím, jak přišli na tu neuvěřitelnou kombinaci místy až dost podezřelejch složek, ale je mi to vcelku jedno. Výsledek je neživočišná-non-plus-ultra-ženská santalová tělovka s nestydatou výdrží a fordovsky hustou intenzitou. Kdo to pořád ještě nepochopil; před sebou máte substanci, která sestává z poctivý porce nesladký extra suchý skořice, pudrovitýho ylangu, decentního kmínovýho poprašku a santalu, kterej musel stvořit Bůh, ať už existuje nebo ne. Konečně někdo pochopil, jak má vypadat parfém, kterej má v názvu Santal. Můžu v klidu umřít.

Nahlásit

Hodnocení parfému Tom Ford Santal Blush

Líbí se mi (28) 76%
 
Neutrální (8) 22%
 
Nelíbí se (1) 3%

Reklama


Reklama