Tous Tous Silver
 

Tous Silver

Značka:

Tous

  • 26.05.10

Můj dojem z Tous Silver je trochu rozpačitý - fialky cítím jenom slabounce, jako když už odešly, skořici - ač ji mám ráda - necítím vůbec. A to je mi docela líto. Ale zase jako toaletka na všední den je docela příjemná, výdrž střední až slabší a má také příznivou cenu. Vhodná spíše pro mladší ročníky - docela bych si ji uměla představit jako dárek pro dceru (kdybych nějakou měla)nebo mladší sestru(kdybych nejakou měla) nebo mladší kamarádku - a tu mám! Jak už někdo při jiné vůni trefne napsal – neurazí, nenadchne.

Nahlásit
  • 18.02.10

Konečně někdo načal značku Tous.Přidám se s recenzí v současnosti mé nejpoužívanější vůně.
Tous Silver vypadá nenápadně,flakonek nic moc,tvarově jednoduchý,dole nápis,nahoře stříbrný medvídek,šedá myška v parfumérii.Ale skutečnost je jiná.
El Nino uvádí složení:Hlava
Koriandr, fialky, skořice, bergamot
Srdce
pivoňka, jasmín, gardénie, růže
Základ
kosatec, cedr, bílé pižmo
A co z toho cítím?Fialky!Hodně a moc,ale nejsou starosvětské ani pudrové,rozráží je tam můj milovaný koriandr a skořicová špička.Ta skořice je tam velmi nepatrná,jako kdybyste se jazykem dotkli skořicového svitku a pak přejeli po patře.Trošku trpké,trošku kořenitě nasládlé.Vůně sama ale není sladká,snad jemně nasládlá závanem růže a jasmínu.Fialka je tam ale nejvýraznější a vůně díky ní působí čerstvým,čistým,až skoro dívčím dojmem a tak se dá i brát,ale umí působit i jinak.Žensky,ra­finovaně a sexy,jako když si atraktivní žena jakoby není vědoma své přitažlivosti a tím víc je přitažlivější.

Nahlásit

Hodnocení parfému Tous Tous Silver

Líbí se mi (1) 50%
 
Neutrální (1) 50%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama