Bianco

Značka:

Trussardi

Rok:

2006

Složení (neověřené)

HLAVA: angrešt, grep, lotos
SRDCE: bílý pepř, bílá magnólie
ZÁKLAD: dřevité tóny, ambrapižmo

Parfuméři:

Morillas Alberto

Kategorie:

květinová, citrusově květinová

  • 23.11.09

Ingredience: angrešt, růžový grep, lotos; bílý pepř a bílá magnólie.
Subjektivně: citronové mojito.
Autor: Alberto Morillas (Azzaro Now, CK One, Truth, CH 212 i 212 sexy, Blv Notte obě, Omnie všechny, Acqua di Gio, Kenzo Flower, Lancome Miracle, Salvador Dali, Tommy, Murmure…).

Nahlásit
  • 18.04.07

Vzpomínáte si na slogan z reklamy na želatinové rybičky - Kyselé až se zašklebíš? Bianco je výrazně hořko-kyselá, natrpklá po grepu a angreštu, až se zašklebíte. Ale na druhou stranu, je tohle přesně ten typ vůně, který se na osvěžení v letním vedru hodí ze všech nejvíc. Žádná sladkost přezrálého ovoce ani květin, jen citrusová svěžest a hořkost, trochu nežné bílé květiny, aby se neřeklo, malé připepření pro ještě intenzivnější svěžest a jemnou pikantnost a pod tím suchý nepříliš aromatický dřevitý základ. První přičichnutí mě taky vtáhlo zpátky do minulosti, kdy jsem v létě používala Ozone od Tacchiniho, na úplném začátku je Bianco velmi podobná energizující citrusová sprcha, ale dál se rozkládá jinak. Výdrž není nijak valná (na mojí kůži cca 3 hodiny), ale to koneckonců od toaletní vody a navíc takového charakteru ani neočekávám :)

Nahlásit

Vlastnosti vůně Trussardi Bianco

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Trussardi Bianco

Líbí se mi (36) 64%
 
Neutrální (17) 30%
 
Nelíbí se (3) 5%

Hodnocení odbornice

  • 06.06.07

Vynikající letnička, jakou jsem už dlouho hledala - určitě vyzkouším na kůži, abych se přesvědčila, jestli je opravdu tak skvělá, jak se mi zdála z papírku. Nepřeslazená, neovocná vůně, která připomíná čaj s citronem (bez cukru - a spíš takový jemný „bílý“ čaj).

číst více

Reklama


Reklama