Trussardi Inside Donna
 

Inside Donna

Značka:

Trussardi

Rok:

2007

Složení (neověřené)

HLAVA: bergamot, list lísky, oleandr
SRDCE: káva, frézie, heliotropin
ZÁKLAD: týk, ambrapižmo

Kategorie:

květinově sladká

  • 25.02.12

Poslední dobou jsem měla chuť vyzkoušet nějakou kávovou vůni. Inside mi toto přání splnil. Hořkého „turka“ nečekejte, Inside spíše připomíná vanilkové latté se šlehačkou. Další dobrotou, která je ve vůni docela dobře rozpoznatelná, jsou lískové oříšky. Aby toho nebylo málo, ke všem těm dobrotám, které vám Inside naservíruje, dostanete ještě spoustu květin, které se rozvoní, až když ustoupí výrazně vanilkovo-kávový začátek. Milovnicím gurmánek určitě udělá radost. Výdrž je celkem dobrá a okolí komplimenty nešetří. Nosila bych ji do chladných dní, kdy může vytvořit iluzi posezení nad dobrou ranní kávou.

Nahlásit

Tato vůně mi vždy navoní pozitivní náladu. Káva a oříšky v Inside mi evokují capuccino, takové pěkné posezení v luxusním café za slunečného dne. Používám nejčajstěji do práce, protože mi přijde vcelku lehká, takže nemůže nikoho dusit ani rušit, a pak na doma třeba na spaní :) Nosit se podle mě dá celoročně, v létě je více vanilková, ale ne nijak přehnaně, v chladnějším počasí mi přijde zase více kávová. No je to prostě nádhera.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Trussardi Inside Donna

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Trussardi Inside Donna

Líbí se mi (161) 73%
 
Neutrální (47) 21%
 
Nelíbí se (12) 5%

Hodnocení odbornice

  • 06.11.07

Na zkoušku této vůně jsem se velmi těšila, reklama totiž slibovala oříšky, kávu, ambru a další dobroty. A skutečnost? Inside je gurmánská vůně poměrně dost podobná Kenzo Amour. Má stejný, vanilkově ambrový základ, jakoby zastřený trochou vonného kouře. Zatímco Amour sází na rýžový pudink, Inside servíruje šálek kávy a misku oříšků na podnosu z...

číst více

Reklama


Reklama