My Name

Značka:

Trussardi

Rok:

2013

Složení (neověřené)

HLAVA: bílá fialka, otočník
SRDCE: šeříkpižmo

ZÁKLAD: ambra, vanilka

od 28 Kč
od 290 Kč
od 551 Kč
od 741 Kč
od 776 Kč
  • 09.12.16

Když jsem k němu přičichla, říkala jsem si, že je to on - svěží, teplý, pudrový a jak mnohé píšou, krémový. Prostě taková čistá teplá vůně. A stále jsem si říkala, že mi něco připomíná…

Teď už to vím, na mně se rozložil jako Gucci guilty intense.

Nahlásit
  • 27.11.15

My Name je zpočátku šťavnatá a zelená, jako kytice čerstvých květin s výrazným šeříkem, v pozadí s fialkami a liliemi. Po nějaké době se díky heliotropu a pižmu vůně stává víc a víc prachová. V základu dominují jantar s ušlechtilou vanilkou. Vůně je sladká, možná i nějakým způsobem romantická, ale také elegantní a sofistikovaná.

Nahlásit
  • 03.05.15

My Name je nekonfliktní „něžněna“. Je to ten typ vůně, který obecně široká škála lidí přijímá pozitivně. Na druhou stranu postrádá provokativnost, neotřelost, jedinečnost. Pokud chcete působit výstředně, nepřehlédnutelně, tak téhle vůni se vyhněte obloukem. Pokud ovšem chcete něco krémovo-mýdlově čistého, lehce uklidňujícího a trochu seriózního a přesto ženského, pak by to mohla být ta pravá.I když tento typ vůní může působit fádně, tady se podařilo unylosti vyhnout. Krémově pudrovým základem se prolíná vzdušná vůně šeříku, tím pádem přímočaře nezklouzává do sladkého pižmového základu. My Name pořád osciluje mezi krémovkou a šeříkovou mýdlovkou. Body navíc má za to, že vytváří obláček kolem své nositelky. Není z těch, které se drží těsně u těla. A výdrž je taky velmi slušná. Během dne stačí „impregnovat“ ráno a pak kolem oběda.

Nahlásit
  • 16.12.14

Tak presně tahle paní vůně mi doma chyběla!Krásná,jem­ná až intimní.Ze začátku cítím trochu šeříku s kapkou pudru,pak na chvíli vnímám i tu fialku-která je ale naštěstí dost jemná.A nakonec se to celé precizně vyladí do jemně nasládlé krémové vůně.Pro mě nejkrásnější tělový krém který jsem zatím kdy vyzkoušela.Taková chytrá horákyně-navoněná,ale nepřevoněná.Jem­ná,ale dává o sobě vědět.Je vhodná,a sedne všude a ke všemu.Myslím,že její jméno jí dokonale vystihuje…Kdo hledá krém s kapkou pudru,a nemá zrovna náladu,nebo příležitost být hodně výrazný-tak tady snad ani nemůže šlápnout vedle!Takový základní stavební kámen každé parfémové poličky:-)

Nahlásit
  • 17.10.14

Neobvyklá květinová vůně s vanilkou, nejvíce vyniká fialka a šeřík, po odeznění květinového srdce se ukáže jemná vanilka, která vytváří voňavý vanilkovo-pudrovo květinový obláček trvající celý den.
Je pudrová, není těžká a tím, že neobsahuje žádné citrusy se vymyká obvyklým svěženkám, což se mi moc líbí.

Nahlásit
  • 31.03.14

Po dlouhé době něco příjemně nositelného, s elegancí a přitom lehce mimo mainstream.
Jemně voňavá a přitom slušně držící a při 4-5 střicích dokonce vytvářející jemný obláček kolem těla.
Tělový závoj pečujícího krému a hedvábného pudru se šeříkovým nádechem.
Snad jen škoda, že po čase na mě mírně sládne.
Jinak z mého pohledu pokračuje v dobrém duchu vůní jako byla Premier jour Niny Ricci nebo Infusion d'Iris od Prady a tedy těm, co je oblibují, doporučuji vyzkoušet.
Vadit by mohla těm, co nesnášejí pudrovou eleganci, intimitu pižma nebo vůni šeříků.

Nahlásit
  • 14.01.14

Neobyčejná vůně, která se určitě neztratí v davu a také nesedne každému - díky za to:)… Sladší (ale ne přeslazená), čistá, květinová a zařadila bych ji i do orientálních vůní. Co na ní opravdu zbožňuji je krémovost. Chvilkami mám pocit, že cítím i sladké teplé mléko - nevím proč:). Při prvním čichnutí je hodně cítit heliotrop i fialka a postupným rozkládáním vůně na kůži vyniká šeřík, který jemně oslazuje vanilka. Nakonec, po velmi dlouhé době zůstane už jen ambra s trochou vanilky. My Name je výrazná a zároveň decentní a jemná. Na mé kůži vydrží celý den a na oblečení je to úplný superdržák. Ze začátku je hodně výrazná, po pár hodinách slábne, ale jen lehce. Krásně se drží u těla a zanechává za nositelkou jemný, intimní závan. Svou zvláštností je velmi přitažlivá. Okolí chválí a chválí. Docela dlouho jsem ji chodila očichávat a teď - pár týdnů po koupi - mám pocit, že je to konečně to pravé pro mě - My Name:)

Nahlásit
  • 16.12.13

Ak máte radi skôr sladši vône, ale nie ovocne sladké, alebo príliš ťažké orienty- My Name je to pravé :) Je to nasládlá kremová vôňa, v ktorej je prítomný aj jemný fialkastý púder. Tie, čo sa vyhýbajú fialkám, nemusia sa báť - ja osobne tu fialku nevnímam takmer vôbec. Zo začiatku je cítiť hlavne orgován (šeřík), ktorý je odzačiatku prisladený. Vôňa postupom času vanilkovatie, prítomná je veľmi pekná, naturálna vanilka - žiadny bolehlav. Vôňa je to telová, neťahá sa veľmi do priestoru, ale stačí, že trochu pohnem s vlasmi, je ju krásne cítiť, stačí aj mneý vánok okolo mňa a veľmi pekne sa uvoľňuje- plus chválim výdrž, tá je skutočne veľmi dobrá. Na tele síce priemerná, zato vlasy a oblečenie z nej voňajú aj dalšie dva dni. Napriek tomu, že neobsahuje mandle, už mi viacero ľudí povedalo, že majú pocit, že voním po mandlovom mlieku Palmolive :) Je to proste krása a podla mňa nekonfliktná aj celoročne, len v uplnom horku môže ten púder trochu dusiť. Videla som, že niektorí ju prirovnávajú k Omnia Amethyste, alebo dokonca k Lacoste pour Femme- ja nesúhlasím ani s jedným, absolútne. Mne zatiaľ najviac pripomenula Pure Eve od DC- tá je však sladšia, výraznejšia, ale pekne sa doplňajú ak chcete zvýšiť intenzitu :)

Nahlásit

Hodnocení parfému Trussardi My Name

Líbí se mi (177) 81%
 
Neutrální (37) 17%
 
Nelíbí se (5) 2%

Reklama


Reklama