Valentino Rock'n Dreams
 

Rock'n Dreams

Značka:

Valentino

Rok:

2009

Složení (ověřené)

HLAVA: broskev, skořice

SRDCE: myrrhon
ZÁKLAD: myrrhon, dřeva, vanilka

  • 28.07.10

Poslední vůně od Valentina Rock´n Dream jsem si objednala na slepáka na základě loňského očichání navoněného vršku ne letišti v Egyptské Hurghadě - zkrátka tam byl tón který mě zaujal a tak když jsem na ní narazila na Cheapsmells tak jsem si malé balení objednala. Složení totiž vypadalo pro můj vkus rovněž lákavě, když někde vidím skořici, ještě k tomu myrrhon (což jsem přeluštila, že je nějaká molekula derivovaná Firmenichem z myrhy a kosatce a to můžu) v základě dřevo a vanilku tak si říkám, že by to mohlo být něco pro mě.
Při prvním přičichnutí jsem se skoro lekla - okamžitě mi typově připoměla Daisy nebo Chanel eau Tendre - broskev v hlavě, takže ovocný svěží začátek, později se začne ovšem ubírat jiným směrem, nejdřív vykoukne skořice ale je tak zakomponovaná, že celkově pak vůně začne být tak nějak krémová - tady bych ji přirovnala k Lacoste pour Femme nebo Lolitě Sí(taky by se pár podobných tónů našlo) a tahle fáze už se mi líbí a taková krémovější už je i v základu. Výdrž ještě nemohu moc posoudit, protože ještě nepodstoupila tak řádné testování, každopádně to nebude žádná pecka ale spíš průměr.
Každopádně milovnicím lehčích krémovek bych doporučila k vyzkoušení vzhledem k ceně za kterou se dá koupit to není vůbec špatné.

Nahlásit

Hodnocení parfému Valentino Rock'n Dreams

Líbí se mi (2) 40%
 
Neutrální (2) 40%
 
Nelíbí se (1) 20%

Reklama


Reklama