V Absolu

Značka:

Valentino

Rok:

2005

Složení (neověřené)

fíky, růžový grapefruit, pomerančový květ, růže, cedrové dřevo, santalové dřevo, pižmo, ambrové tóny, vanilka, kadidlo

  • 12.01.12

Začátek je nahořklý, dominuje růžový grep. Potom se přidají fíky a velké množství květin, poznávám spolehlivě pouze růži, která je ve vůni velmi výrazná. Nejkrásnější podoba vůně přichází tak hodinu po rozvonění. To jsou hodně cítit pomerančové kvítky, vanilka a ambra a pižmo. Vůně je sice líbivá, ale nijak nevybočuje svou originalitou. Souhlasím s Adou, podoba s Amor Amor tu určitě je.

Nahlásit
  • 29.12.10

Začátek vůně je hořký a svěží, přesně jako vůně čerstvě rozkrojeného grepu. Po chvíli vůně zesládne, přidá se vanilka a nějaké červené ovoce. To co se mi na vůni líbí nejvíc je kadidlový tón, který vůní prostupuje po celou dobu a dodává ji na drsnosti a pomáhá ji vybočit z průměrnosti. V Absolu podtrhuje ženskost, je to čistě dámská vůně a myslím, že to je jeden z těch parfémů co vám pomohou podtrhnout vaši atraktivitu.

Nahlásit

Hodnocení parfému Valentino V Absolu

Líbí se mi (37) 45%
 
Neutrální (30) 36%
 
Nelíbí se (16) 19%

Hodnocení odbornice

  • 19.09.07

Ze začátku divná vůně, agresivně do ovocna, potom se přidá sladká vanilka, květiny a pižmo a celek se rozleží do vcelku slušné, orientálně a gurmánsky laděné vůně. Voní z ní hodně vanilky, ambry, květiny jsou příjemně svěží (převládá pomerančový květ a ovocně laděná růže), pro ozvláštnění je tu špetička kadidla. Je poměrně dost sladká. Nosila...

číst více

Reklama


Reklama