XOXO Heartbeat
 

Heartbeat

Značka:

XOXO

Rok:

2007

Složení (neověřené)

mandarinkové lístky, bulharská růže, vanilka, santalové dřevo

  • 28.12.11

De facto dvojník Addictu, mám obě, takže můžu myslím posoudit dostatečně. Přestože je cena úplně někde jinde, nemůžu říct, že by to tak bylo i s kvalitou. Začátek je oproti Addictu jiný, rozhodně to není taková pecka do nosu, spíše se dá říct, že je už od začátku úplně stejný jako pak po celou dobu, nějaké rozvonění do jinam se moc nekoná. Výdrž nadstandardní - nicméně kvalit Addictu v tomto nedosahuje (ten vydrží na látce klidně i několik dní). Podobnost s Burberry Brit Red osobně nevidím žádnou.

Nahlásit
  • 27.11.10

Inspirována Pipískem, hledala jsem shodné znaky s Brit Red,velkou podobu jsem nenašla, ale hned na začátku se tam objeví v pozadí taková specifická kyselost snad podobná rebarboře z Brit Red.Ale zatímco v Brit Red hraje hlavní roli, zde je hodně upozaděná,a za chvilku zmizí, v XOXO je hlavní vanilka.Temná, suchá, nesladká.Nejvý­raznější složka po celou dobu.Doplňují ji jemně květiny.Vůni bych zařadila až ke gurmánským.Mně se začátek při první zkoušce nelíbil, taková podivná směs zvláštní kyselosti a vanilky,a skoro jsem vůni rychle zavrhla, ale brzo se opravdu nádherně rozvoněla,při druhézkoušce se mi líbila už od začátku až do konce.Doporučuji gurmánkám i milovnicím temné vanilky.Jo a na Fragnantice ji několik recenzentek označilo za kopii Dior Addict, kterýžto ale já zatím neznám.

Nahlásit
  • 19.04.10

Tak tahle vůně je prakticky dvojnice Brit Red od Burberry, opravdu k nerozeznání, hodně sladká, v letním horku podle mě dost obtěžující, na zimu dobrá.

Nahlásit

Hodnocení parfému XOXO Heartbeat

Líbí se mi (13) 57%
 
Neutrální (8) 35%
 
Nelíbí se (2) 9%

Reklama


Reklama