Fraîcheur végétale: Thé Vert

Značka:

Yves Rocher

Rok:

2003

Složení (ověřené)

zelený čaj, citron

  • 10.02.12

Instantní čaj,nebo ledový čaj Nestea s citrónem:)…ne­mohla bych ji asi nosit,doslala jsem ji jako dáreček…ale věřím,že příznivce si najde…dle mého názoru velmi příjemný osvěžovač do místnosti-i vzhledem k nemalému objemu flakonu(125ml)..

Nahlásit
  • 21.12.10

Začátek je citrusově svěží, poměrně ostře a asociace s mycím prostředkem není daleko… naštěstí brzy po tom se vůně směřuje více k čaji než citrónu. Vzhledem k tomu, že právě zelený čaj s citrónem piji, má podle čeho srovnávat.
Od vůně se zeleným čajem bych čekala trochu více trpkosti a hořkosti. Tenhle zelený čaj je řádně dochucen cukrem (a co na tom, že je to cukr třtinový). Je to příjemné, ne že ne… vybavuji si chlazený ice green tea (ale ne Nestea s příchutí a vůní starých trubek, ale Lipton)… prostě populární zelený čaj… sladký, příjemný a líbivý. Člověk se cítí svěže, jako by se právě vysprchoval… je to taková optimistická vůně a na to, že je to toaletka má poměrně dobrou výdrž. Není to odfláknuté, je to pěkné, líbivé a jednoduché, v čemž je krása. Nemyslím, že by tato vůně většina mohla vadit (snad jen ten začátek je trochu ostřejší), pokud ovšem dotyčný nesnese čajovou vůni, pak utíkejte… tohle je čaj věrohodný.

Nahlásit

Hodnocení parfému Yves Rocher Fraîcheur végétale: Thé Vert

Líbí se mi (55) 62%
 
Neutrální (28) 31%
 
Nelíbí se (6) 7%

Reklama


Reklama